Her Daim Yanınızda ”Google Asistan”

Tüm gün kullandığımız telefonlar için Gooogle hizmetleri bitmiyor. Google Asistan sayesinde telefonunuzu daha kolay kullanacaksınız. Telefonunuzda klavyeyle uğraşmadan işlem yapmanızı sağlayan ve size yardımcı olan Google Asistan her daim yanınızda olmaya hazır.

Google Asistan hizmetleri nedir?

Google Asistan nedir? Google Asistan nasıl kullanılır? Google Asistan ne işe yarar? Google Asistan hizmetleri neler? Google Asistan nasıl açılır? Tüm bu soruların cevaplarını detaylarıyla inceleyelim.

Google Asistan Nedir?

Google Asistan Nedir?

Android telefonlar için bir kullanım kolaylığı daha karşınızda. Google Asistan telefonunuzda zaman kaybı yaşamadan kullanım sağlamanızda yardımcı olacak bir yapay zekadır. Google Asistan Android telefonlar için tasarlanan bir asistan uygulaması. Apple’daki Siri ile benzer özellikler taşıyan Google Asistan, modern yaşamın yoğunluğunda zaman kaybı yaşamadan telefon kullanmanıza yardımcı olur. Google Asistan’ı hem Android hem de İOS işletim sistemi bulunan cihazlarda kullanmanız mümkün.

Google Asistan Ne İşe Yarar?

Google Asistan ne işe yarar?

Google Asistan bir soru sormanız halinde size cevap verir. Onla konuşabilirsiniz. Birine telefon etmek istiyorsanız Google Asistan’a söylemeniz yeterli. Böylece arayacağınız kişiyi rehberde aramanıza gerek kalmaz. Yakınınızda bulunan yerleri Google Asistan’a sorabilirsiniz. Size kısa zamanda cevap verecektir. Google Asistan’a istediğiniz bilgileri sorabilirsiniz. O sizin asistanınız istediğiniz bilgileri size iletmeye hazır.

Google Asistan Nasıl Kullanılır?

Google Asistan Nasıl Kullanılır?

Google Asistan‘ı kullanmak için uygulamayı aktif hale getirmeniz yeterlidir. Sonrasında asistanınızla konuşabilir ve size yardı etmesini sağlayabilir. Günün her saati telefon kullanımında pratiklik kazanacak ve daha az zamanda işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.