Her Gün İdrarını İçerek Depresyonunu Atlattı!

Son güncelleme:

İngiltere’de yaşayan 32yaşındaki Harry Matadeen, 4 yıl önce uzun süre depresyon ruh halinde olduğu için çözüm arıyordu. Harry, Facebook’ta gördüğü ve deneye karar verdiği bir şey fark etti. Tuhaf olan şey ise Harry’nin bulduğu çözüm idrar içmekti. Nasıl ikna olduğunu anlatan Harry, “ Depresyondan tamamen idrar içerek kurtuldum. Taze idrarımı içtim ve karanlık bir depresyon bulutunu komple ortadan kaldırdım.”

Harry üstelik sadece içmekle kalmıyor idrarı yüzüne de uyguluyor.Yüzünün idrar ile daha iyi nemlendirmek sağladığını söyleyen Harry, bu tuhaf uygulamanın cildini temiz tuttuğunu ve gençleştirdiğini iddia ediyor.

İdrarını içerek ise kötü ruh halini iyileştirdiğini söyleyen Harry bu durumu şöyle özetliyor;

“Hatta Facebook’taki idrar gruplarında taze idrardan daha güçlü bir şey olduğunu öğrendim. Buna ‘yaşlı idrar’ dediler. İdrar sadece dört günlükken yaşlanmış sayılır ve fermente olduğu için iyileştirme gücü daha çoktur. Ben de 4 gün beklettiğim idrarımı denedikten sonra enerjimde ani bir artış hissettim. İlk başta tadı ile mücadele ettim, ama şimdi onu sevmeyi öğrendim. Şimdi idrar içmek benim büyük takıntım. Günde, 200 ml idrarı küçük yudumlar halinde içmeye çalışıyorum ve aynı zamanda her sabah yüzüme fermente olan idrarımla güzelce masaj yapıyorum. Çünkü üst düzey bir nemlendirici. Bunu uyguladığım günden bu yana beni ilk defa gören herkes 20’li yaşlarımda olduğumu düşünüyor.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.