Hercai Dizisinin Güzel Oyuncusu İlay Erkök

Son güncelleme:

Kariyer Basamaklarını Hızla Tırmanıyor

İzleyici karşısına ilk olarak Güneşi Beklerken dizisiyle çıkan İlay Erkök şimdilerde Hercai dizisiyle ekranlarda boy gösteriyor.

1 Ekim 1993 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Alaylı denilen oyunculardan yani.

İngiltere’ye giderek Royal Conservatoire of Scotland’da oyunculuk eğitimi almış ,kendini bu alanda daha fazla geliştirmiştir. Eğitiminden sonra Türkiye’ye dönerek bir süre Tolga Çevik’in asistanlığını yapmıştır.

İlay Erkök Kimdir?

Oyunculuk Serüveni

Güneşi Beklerken ,Hayatımın Aşkı ,Darısı Başımıza gibi projelerden sonra şimdilerde Hercai dizisinde Yaren Şadoğlu karakterine hayat vermektedir.

İlay Erkök’ün Yer Aldığı Dizi ve Filmler

  • Hercai
  • İlk Öpücük
  • Seni Gidi Seni
  • Darısı Başımıza
  • Çetin Ceviz 2
  • Hayatımın Aşkı
  • İnadına Aşk
  • Güneşi Beklerken

Çok Konuşulacak Açıklamalar

İlay Erkök daha önce yaptığı açıklamalarla adından söz ettirmişti. Öncelerde ”her yemeği çiğ yiyebiliyorum ,ıssız bir adaya düşsem deniz canlılarını da çiğ yerim.” diye bir açıklama yapmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise kadınlar hakkında yaptığı açıklama çokça tepki çekti.

İlay Erkök Kaç Yaşında?

Bir youtube kanalına konuk olan İlay Erkök sorulan sorulara kendince cevaplar veriyordu. Tepki çekmesine sebep olan ”dünya erkeklerden oluşsaydı ,nasıl bir dünya olurdu?” sorusu oldu.

Güzel oyuncu bu soruya ” erkeklerin kadınlar yüzünden kavga ettiklerini görüyorum ,bu yüzden biz olmasaydık kavgasız bir dünya olurdu. Galiba onların hayatlarını biz zorlaştırıyoruz.” cevabını verdi.

Video yotube platformunda yayınlandıktan sonra tepkiler çığ gibi artmaya başladı. Özellikle Twitter üzerinden çok sayıda kullanıcı İlay Erkök’ün bu sözlerine tepki gösterdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.