İçecekle Telefon Şarj Eden Epiphany onE Puck

Son güncelleme:

Akıllı telefonların en büyük problemi şarjının çabuk bitmesi. Tüm gün kullandığımız telefonlar en olmadık yerde bizi ortada bırakabiliyor. Bir de şarj aleti bulamazsanız büyük mağduriyet yaşayabilirsiniz. Ancak eğer Epiphany onE Puck en yakın işletmeye gidip kendinize bir kahve söylemeniz ile telefonunuzu şarj edecek. Ya da sıcak yaz günlerinde içtiğiniz soğuk bir içecek de telefonunuzu şarj edebilir.

Epiphany onE Puck, sıcak ve soğuk içeceklerin ortaya çıkardığı enerjiyi kullanarak telefonunuzu şarj ediyor.

Peki Epiphany onE Puck nedir? Epiphany onE Puck nasıl kullanılır? Epiphany onE Puck avantajları nedir? Epiphany onE Puck özellikleri nedir? Tüm soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Epiphany onE Puck nedir?

Epiphany onE Puck nedir?

Epiphany onE Puck telefon şarj etmek için kullanılan yeni icatlardan bir tanesi. Kolay kullanım sağlayan bu ürün sıcak ve soğuk içececeklerin enerjisini kullanarak telefonları şarj ediyor. Soğuk içeceklerde daha iyi şarj eden Epiphany onE Puck yakın zamanda herkesin kurtarıcısı olabilir.

Epiphany onE Puck özellikleri ve avantajları nelerdir?

Epiphany onE Puck özellikleri ve avantajları nelerdir?

Epiphany onE Puck elektrik harcamadan telefon şarj etmenizi sağladığı için odukça avantajlıdır. Dışarıda birşeyler içmeye çıktığınızda bu cihazı kullanarak telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Böylece hem içeceğinizi içip hem de telefon şarjı işini tamamlayabilirsiniz.

Epiphany onE Puck günlük hayatta oldukça kolay kullanım özelliğine sahip bir ürün. Epiphany onE Puck yakın zamanda farklı alanlarda da geliştirilirse hayatı çok kolaylaştıracak gibi duruyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.