İdam Cezasının Bile Ayıramadığı Suudi Arabistanlı Çift!

Suudi Arabistan’da eşcinsellere verilen ölüm cezasından korkan binlerce insan cinsel yönelimlerini saklıyor. Fakat bu sefer bir çift bu kuralı yıktı ve saklandıkları yerden çıkarak İngiltere’ye kaçtılar! Üstelik bu eşcinsel çift, birbirlerine olan aşklarını televizyonda ilan etti.

Bulunmaktan korktukları için gerçek isimlerini açıklamayan çift, şimdi birbirlerini sevmekte özgür olduklarını ve çok mutlu olduklarını söylüyor.

DW adlı kanalda Arapça olarak yayınlanan Jaafar Talk adlı televizyon şovunun, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bölümüne konuk olan çift samimi bir röportaj verdi. Durum ortaya çıktığında, Nanz’ın ailesi kızlarıyla bağını tamamen koparmış ve onu evlatlıktan reddetmiş.

Cinsel eğilimlerini ergenlik yıllarında fark ettiklerini samimi bir dille anlatan çift, Nanz’ın ailesi şüphelenmeye başlayana dek ilişkilerini gizli tutmayı başarabilmiş.

Çift, Ağustos 2018’de Suudi Arabistan’da kadınlar için seyahat kısıtlamaları kaldırılıp, İngiltere’den sığınma hakkı verildiğinde ülkelerinden ayrıldığını anlattı.

Çift, Ağustos 2018’de Suudi Arabistan’da kadınlar için seyahat kısıtlamaları kaldırılıp, İngiltere’den sığınma hakkı verildiğinde ülkelerinden ayrıldığını anlattı. Çift, İngiltere’ye gelip kendilerini güvende hissetmeye başladıklarında sosyal medyada ilişkilerini açıkladıklarını söyledi.

Çift, ölüm korkusu yaşamadan birbirlerini özgürce sevebilmenin verdiği mutluluk sayesinde, yeni ülkelerine, yeni evlerine ve yaşam tarzlarına hemen alıştıklarını söylüyor.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.