İlişkilerin ve İletişimlerin Arttığı Ekim Astrolojisi

Ekim ayı dolunayla başladı ve dolunayla son bulacak bir ay. Bu durum ekim ayı için ilgin olaylara neden oluyor. İlişkiler ön plana çıkıyor ve iletişim oldukça popüler bir konu olucak bu ay. Bu ay da olaylı ve gergin bir ay olacak gibi duruyor. Ancak bu gerginliğin ve aksiyonun geçmesine 3 ay kaldı. Biraz sabırlı olabilir ve güzel günlere kavuşabilirsiniz.

Kariyer ve evlilik alanlarınızdaki ortaklıklarda sorun yaşamanız bu ay mümkün olabilir. Mars retsonunun yaşattığı öfke patlamalarının olumsuz sonuçlanmaması için dikkatli olmalı ve sakin kalmalısınız. Sonrasında pişman olacağınız öfke patlamaları yaşayabilirsiniz.

Ekim ayında burç yorumları neler?

Ekim ayında burç yorumları neler? Ekim ayı burçları neler bekliyor? Ekim ayı burç yorumları neler? Bu ayın burç yorumları neler? Bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim

Ekim ayı dolunay ile göz kırpmaya başladı ve dolunay ile son bulacak. Koç burcu için mars retrosu ekim ayında benlik kaygılarını beraberinde getiriyor. Ego çatışmaları da bu ay ön plana çıkabilir. Karşıtlıkların, rekabetlerin, ayrılık ve birlikteliklerin aydınlatıcı etkileri görülebilir.

Ekim ayı burçları neler bekliyor?

Ekim ayının 23’üne kadar olan süreçte Terazi burçlarında güneş ilerliyor ve burcun yöneticisi olan Venüs 3 Ekim tarihinde Başak burcuna geçiş yapacak. Bu dönemde ilişkiler konu olacak ve emek, aşkta ön planda olacak. İlişkiler eleştirel bir boyuta geçebilir ve karşınızdakilerden memnun olmayabilirsiniz.

Mars retrosu ise Ekim ayı boyunca ilerliyor ve her adım aksiyon ve yeni girişimlerin doğru olması gerektiğine çağrı yapıyor. Mars retrosu ise Ekim’in 14’ünden sonra Merkür retrosuna eklenecek. Merkür Akrep’te ilerleyerek şüpheci, derin düşünceleri beraberinde getiriyor. Bu duruma çözüm olarak kendinize yeni hobiler bulabilir ve zihninizi rahatlatacak çözümler bulabilirsiniz.

Ekim ayı burç yorumları neler?

16 Ekim’de ise Terazi burçları için yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay sayesinde ilişkiler için yeni bir boyut görülebilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilir ve var olan ilişkinizde farklı bir döneme geçiş yapabilirsiniz.

Bu ayın burç yorumları neler?

31 Ekim tarihindeki dolunay ise Ekim ayındaki olayların sonlanmasını sağlıyor. Boğa burcu için maddi konular oldukça dikkat çekici hale geliyor ve güven duygusunda sorun ve sorgulama hakim olabilir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.