İlk Siz Yapın! Henüz Türkiye’de Olmayan İş Fikirleri

Son güncelleme:

Bir iş kurmak ya da yeni bir işe başlamak istiyorsanız ancak Türkiye’de henüz yapılmayan bir iş bulup ilklerden olmak istiyorsanız Henüz Türkiye’de olmayan iş fikirlerini detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Hayvan Kiralama

Hayvan Kiralama ile para kazan

Dünyadaki bazı ülkelerde artık hayvan kiralama hizmetleri veriliyor. İnsanların doğaya dönmesi sonucu bu tür etkinlikler artmaya başladı. Örneğin köy hayatını merak eden inek, tavuk beslemek isteyen insanlar bu hayvanları belirli bir süre kiralıyor. Süre dolduktan sonra ise belirli bir ücret verip şirkete geri iade ediyor. İnek, tavuk ve koyunlara karşı ilgi oldukça büyük.

Siz de bir hayvan kiralama şirketi kurabilir ve müşterilerinize hayvan kiralayabilirsiniz.

Çamaşır Hizmeti

Çamaşır Hizmeti ile para kazan

Dünya üzerinde çok aktif bir şekilde kullanılan çamaşır hizmeti ülkemizde çoğu insan tarafından bilinmiyor bile. Özellikle küçük evde yaşayan çalışan ve öğrenciler bu hizmeti sık sık kullanacaktır. Siz de bir çamaşır hizmeti açabilir ve yıkama başına belirl bir ücret alabilirsiniz. Özellikle öğrencilerin ve küçük evlerin yoğun olduğu bölgelerde böyle bir işletme açarsanız iyi kar elde edebilirsiniz.

Gizem Dükkanı

Gizem Dükkanı ile para kazan

İnsanlar için hediye seçmek bir işkenceye dönüşebiliyor. Girişimciler de bu duruma çözüm bulmuşlar. Özelikle çok iyi tanımadığı birine hediye alırken insanlar gizem dükkanını sıkça tercih ediyor. Bu dükkana sipariş verdiğinde içinde ne olduğunu bilmediğiniz bir hediye karşı tarafa gönderiliyor. İçinde farklı ürünler olan hediye kutularını seçen müşteriler kolay bir şekilde online alışveriş yapıp hediye alacağı kişiye gönderiyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.