İnceleme Platformu Revain Nedir?

Revain, kripto topluluğu için blockchain tabanlı bir inceleme platformudur. 2018’den bu yana platform, internetteki kripto ile ilgili en fazla sayıda kullanıcı geri bildirimini toplamıştır.

Revain 7 ana bölümden oluşur: projeler, borsalar, cüzdanlar, oyunlar, kumarhaneler, madencilik havuzları ve kartlar. Her bölümde, her şirketi kullanıcı derecelendirmelerine ve inceleme sayısına göre sıralar. Revain’in nihai hedefi, blok zinciri ve makine öğrenimi gibi yeni gelişen teknolojileri kullanarak tüm küresel ürün ve hizmetler hakkında yüksek kaliteli ve gerçek kullanıcı geri bildirimi sağlamaktır.

Revain Değeri ₺0,073806 TRY

Geleneksel çevrimiçi inceleme platformları sahte hesaplar, spam, ücretli incelemeler ve diğerleri dahil olmak üzere birçok sorunla karşı karşıyadır. Revain, gürültüyü filtrelemeyi ve çevrimiçi incelemeleri olabildiğince adil ve tarafsız hale getirmeyi amaçlamaktadır. Proje halihazırda platformunun V1.1.0’ını yayınladı; böylece herkes deneyimleri paylaşmak için kripto para kazanmaya çalışabilir.

Revain incelemelerinin başlıca faydaları şunlardır:

  • Kalite Geri Bildirimi: Sahte ve güvenilmez incelemeleri filtrelemek, tüketiciler ve işletmeler arasında güveni artırmaya yardımcı olur. Ayrıca, çevrimiçi inceleme sektörünü de yeniliyor.
  • Ödüller: Kullanıcılar, dürüst ve yapıcı geri bildirim vermeye teşvik edilir.
  • Tarafsız Sistem: Revain sistemi tamamen merkezi olmayan bir sistemdir. Kullanıcıların adalet için platforma güvenmelerini gerektirmez.
Piyasa Değeri ₺847.619.241 TRY

Revain Nasıl Çalışır?

Revain ekosistemi birkaç temel bileşen, kural ve süreçten oluşur. Platformda yayınlanan incelemelerin güvenilirliğini sağlarlar. Örneğin, ödül almak isteyen her kullanıcının önce KYC uygulamasını geçmesi gerekir. Ayrıca, normal bir kullanıcı günde beş inceleme yayınlamakla sınırlıdır. Bununla birlikte, proje yöneticileri, en saygın gözden geçirenler için bu sayının artırılma olasılığından bahsetmektedir.

24 Saatlik Hacim ₺4.129.649 TRY

Ödüllendirme Sistemi Nasıl Çalışır?

Yalnızca listelenen şirketler, kullanıcılara yerinde ve yüksek kaliteli incelemeler için RVN belirteçleri verebilir. Ödül 0,1 ile 100 RVN arasında değişebilir. Ayrıca, ilk onaylı incelemeniz için Revain’den 0.1 RVN alırsınız. Bazı kullanıcılar, mükemmel incelemelere rağmen RVN tokenleri almadığını bildirdi. Bunun nedeni, Revain’in hala güçlü bir ortak ağına sahip olmaması ve pek çok şirketin henüz ödüllendirmekle ilgilenmemesidir. Durum zamanla değişmelidir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.