Deep Blue Club

Influencer’lar İçin Kaçırılmaz Reklam Fırsatı

Influencer’lar NEGİBİ.COM’da Buluşuyor!

Çağımızın getirdiği teknoloji hızı ile birlikte son zamanlarda Influencer kavramına dünyada ve aynı zamanda Türkiye’de sıklıkla karşılaşmaktayız. Günümüzde Influencer çoğu kişi tarafından tercih edilen bir meslek haline gelmiştir. ‘Influence‘ kökünden gelen bu kelime, kökünün anlamına baktığımızda ‘tesir etmek, yankı uyandırmak, etkilemek’ anlamlarını vermektedir. ‘Influencer‘ ise bu bağlamda ‘etkileyen kişi’ anlamını taşımaktadır.

Negibi.com’dan Kimler Reklam Alabilir

  1. Duygularınızı, hissiyatınızı döktüğünüz kitapları oluşturan: Yazarlar
Yazar Reklamı

2. Sosyal medyada aktif kişiler: Fluencer’lar

Influencer Reklamı

Yankı uyandıran bu mesleği daha ileriye taşımanın en önemli noktası bu mesleğe yeni başlayan kişileri ortak bir platform çerçevesinde buluşturmak olacaktır. Bu noktada ne kadar bu işin köklü yapıcılarına ulaşabilirsek eğer, yeni başlayan Influencer’lar onları kendilerine yol gösterici belirleyecek ve hedefleri doğrultusunda o kişileri örnek alarak ilerlemeleri veyahut bir fikir edinmeleri bu noktada önemsediğimiz bir durumdur.

Geniş Bir Sosyal Platforma Sahip NEGİBİ.COM Influencer’ları Platformuna Davet Ediyor!

Birçok ünlü ismi ele alarak onlar hakkında geniş bir bilgiye platformumuzda yer vermemizi başlangıç olarak kabul edersek, ünlü isimlerle gelen moda rüzgarı, sağlık önerileri, yaşama dair çeşitli öneri ve bilgiler içeriklerimizin özgünlüğü kapsamında ele alınmaktadır. Kitap önerileri, bilimle alakalı içerikler gibi daha birçok konu üzerinde duran sosyal bir platforma sahibiz. Çeşitli konular doğrultusunda ilerlememiz çok yönlülük açısından bizim için değerlidir.

Influencer Tanıtım Yazısı

Geniş bir platforma sahip olmamız ve bu yolda her geçen gün emin adımlarla ilerlememiz bizi heyecanlandırmaktadır. Bu heyecanımıza ortak olmasını istediğimiz değerli Influencer’ları da geniş içerikli platformumuzda, hem platformumuzu renklendirdiklerini hem de bizimle beraber bu heyecanı paylaştıklarını görmemiz bizi mutlu edecektir.

Detaylı bilgi için bize mail olarak dönüş sağlayabilirsiniz: info@negibi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.