İngiliz Kraliyet Ailesine Corona Virüs Şoku! Prens Harry Virüse Mi Yakalandı

Son güncelleme:

İngiliz Kraliyet ailesi corona virüs iddiası ile sarsıldı. Prens Harry ailedeki görevlerini bırakıp eşi Meghan Markle ve oğlu Archie ile birlikte Kanada’ya gitti. Son görevlerini yapmak için İngiltere’ye dönen Prens Harry’nin corona virüse yakalandığı iddia edildi. Prens’in virüsü diğer aile bireylerine bulaştırma ihtimali gündeme düştü.

Bu ayın ilk günlerinde önceden planlanmış kraliyet görevlerini yerine getiren bir anlamda da eski hayatına veda eden Prens Harry eşiyle birlikte Kanada’ya gitti. Kanada Başbakanı Justin Trudeau’nun sınırları kapatma kararından çok kısa bir süre önce giden çift, Prens Harry’nin veda görevleri sırasında bir etkinlikte bir araya geldiği Formula 1 piloti Lewis Hamilton’la buluşmuş olması şüpheleri gündeme getirdi. Prens ile Hamilton bir açılışta samimi görüntüler sergilemişti. 

Hamilton da daha önce başka bir etkinlikte corona testleri pozitif çıkan oyuncu İdris Elba ve Kanada Başbakanı Justin Trudeau’nun eşi Sophie ile birlikte yer almıştı.

 

İngiliz Kraliyet ailesi başta olmak üzere Prens Harry ile eşi Meghan Markle’ın da corono virüse yakalanmış olabileceği iddia ediliyor.Fakat, Prens Harry ile Meghan Markle’a yakın kaynaklar çiftin bu konuda bilinçli olduğunu ve önlem aldığını belirtiyor. Prens Harry ile Meghan Markle son görevleri sırasında Prens Charles ve eşi, Kraliçe 2. Elizabeth, Prens William ve Kate Middleton gibi aile üyeleriyle de çeşitli etkinliklerde bir araya gelmişti.

Prens Harry’nin veda turları sırasında bir etkinlikte bir araya geldiği F1 pilotu Lewis Hamilton’ın corona testi yaptırıp yaptırmadığı ise bilinmiyor.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.