İngiltere’de İyi Eğitim Alabileceğiniz Dil Okulu Önerileri

Eğer yurt dışında dil eğitimi almak istiyorsanız ve tercihiniz İngiltere ise karar vermenize yardımcı olacak iyi dil okullarını sizler için sıraladık.

İngiltere’deki en iyi dil okulları

Bell English

İlki Cambridge olmak üzere ili adet kampüsü bulunan bu dil okulun Londra kampüsü şehrin hemen merkezinde bulunmasıyla avantajlı dil okullarından. Akademik hayatınıza ingiltere’de devam etmek istiyorsanız ve iş hayatınızdaki ingilizce kullanımını daha iyi hale getirmek istiyorsanız ingiltere’deki bu dil okulu merkezi yerde olması ve iyi eğitimi olması sayesinde size yardımcı olacaktır.

Frances King

Frances King, İngiltere dil okulları tercihiniz için bir diğer iyi seçenek. Geniş alanda ingilizce eğitimi vermekte bu dil okulu. 1973 yılında kurulan, 60’dan fazla ülkeden öğrenci kazanan, 2500 üzerinde öğrenciye sahip olan Frances King, kaliteli eğitim sunan dil okullarından. İçerisi modern dokore edilmiş geleneksel bir binada eğitim vermektedir. Londra’nın merkezi yerinde bulunuyor olması size avantaj sağlayacaktır.

London School of English

Londra’nın en eski dil okullarından biri olan London of English iş ingilizcesi programları ile ön plandadır. Bunun yanı sıra her yaş için uygun programları da vardır. Şehrin merkezinde bulunması size avantaj sağlayacaktır. Bunun yanı sıra 150 yıl önce inşa edilen binasını restore ederek tarihi bir yapıda eğitim verir. İngiltere’de 2 adet kampüsü vardır.

Kaplan International

İngiltere dil okulu

Kaplan İnternational ilk olarak Amerika’da kurulan bir eğitim kurumu olsa da İngiltere’deki en iyi dil okulları arasında da yerini almayı başarır. İngiltere dil okulları denildiğinde ilk öneriler arasında yer alan Kaplan İnternational ingilizce konusunda oldukça iyi eğitimi olan bir eğitim kurumudur.

 St Giles

İngiltere’deki en iyi dil okulları arayışınız için bir diğer seçenek de St Giles olacak. Her yaş için uygun ingilizce eğitim programı bulunan bu dil okulu İngiltere’nin eski dil okullarından bir diğeri. 1955 yılında Londra’da kurulan St Giles 65 yıllık tecrübesi olan dünyanın prestij sahibi dil okullarıdan.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.