InoCoin Nedir? Hangi Amaca Sahiptir?

Son güncelleme:

InoCoin başlangıçta Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 belirteci olarak sunulur. InoCoin, amacı potansiyel yeni işletmelerin fon bulmasına yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuş merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Amacı, geniş bir fon başvurusu havuzu oluşturmak ve yatırımı hak ettiğini kanıtlayanları seçmektir. Kararları, tamamen objektif olan ve yatırım konusundaki kapsamlı deneyimlerin bir sonucu olarak oluşturulan bir dizi kritere dayandırır. Bu, InoCoin‘in büyümeye devam edeceğini garanti eder, çünkü doğrudan pazara bağlı değil, sadece finanse etmeyi seçtikleri seçkin, yüksek kaliteli girişimlere bağlı.

Piyasa değeri: ₺3.386.204.335 TRY

Şu anda normdan çok daha hızlı ve daha ucuz işlem sağlamak, blockchain’i mükemmel bir merkezi olmayan sistem haline getiriyor. Herkese başarılı bir yatırımcı olma fırsatı verir, halbuki klasik bir bankacılık sistemi, yatırım seçeneklerini sadece iyi finanse edilen küçük bir grupla sınırlandırır. InoCoin hem yeni başlayanlar hem de yatırımcılar için çalışıyor.

Hacim (24s): ₺1.303.226 TRY

INO coin, kitle fonlamasının geleceğine giden yolu açacak bir fayda belirtecidir. Diğer birçok platformun aksine, aynı zamanda evrensel bir ödeme aracıdır ve çeşitli projelere yatırım yapmanın ve fon sağlamanın yanı sıra, aynı zamanda insanların kendisi sayesinde geliştirilen yeniliklerden yararlanmasını sağlayan bir para birimi görevi de görecektir.

InoCoin 39. sırada yer almaktadır.

InoCoin Değerleri

Piyasa Değeri: $458,74M
Piyasadaki Arz: INO180,00M
Toplam Arz: INO0
(24S) Hac.: $176,55K
Değ (7G): +1,60%

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.