Deep Blue Club

Instagram’a 3 Yeni Özellik Geliyor

Son güncelleme:

Sosyal medya da insanların aktif bir şekilde kullandığı sosyal paylaşım sitesi olan Instagram, kullanıcılarına üç yeni özellik sunmaya hazırlanıyor.

Instagram kullancılarına en iyi deneyimi sunmak için farklı “Takma Ad, Yakında ve Sevgi Animasyonu” olarak adlandırılan üç yeni özellik üzerinde çalışmaya başladı.

TAKMA AD

Instagram, Direct Message (DM)’den sohbet ettiğiniz kişilere bir takma ad atamanıza izin veren yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Seçenekler kısmında yer alacak bir butonla kullanılabilecek takma ad, sadece ismi veren kullanıcı tarafından görülebililirken, özel bir takma ada sahip olan kullanıcılar, uygulama içi ve bildirimlerde bu ad ile gösterilecek.

YAKINDA 

Yakında olarak adlandırılan diğer yeni özellikle ise Instagram’ın kamera uygulaması ile çekilen fotoğrafları daha sonra kullanılmak üzere düzenleyip kaydedebilecek. “Yakında” bölümüne kaydedilen fotoğraf ve videolar 7 gün boyunca tutulabilecek ve 7 günün sonunda otomatik olarak silinecek.

SEVGİ ANİMASYONU

Sevgi Animasyonu olarak adlandırılan özellik ile gönderilen veya alınan bir gönderi beğenildiğinde ekranda onlarca kalpten oluşan bir animasyon çıkacak.

Instagram’ın üzerinde çalıştığı bu özelliklerin önümüzdeki güncellemelerle herkese dağıtılması bekleniyor..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.