İnstagram’da Bir Yıldız Düşünün: Lillee Jean

Son güncelleme:

1)Lillee Jean kimdir?

Instagram fenomeni Lillee Jean’ in yaşı kaçtır?

Lillee Jean, 18 Nisan 2001′ de dünyaya gelmiştir. Genç video yıldızı 20 yaşındadır. Asıl adı Lillee Jean Trueman’ dır. Yahudi ve Lutheran dini kökenlidir. Baba tarafı İngiliz ve Fransız anne tarafı ise Ukraynalı ve Almandır. Makyaj sanatçısıdır. Makyaj eğitimini kendi kendine almıştır. Youtube ve instagram aktif olarak kullandığı mecralardır. Instagramda 1 milyon takipçisi vardır.

2) Lİllee Jean nerede doğdu?

Lillee Jean, Amerika Birleşik Devletleri’ nin New York Eyaleti’ ne bağlı Yonkers şehrinde doğmuştur.

Lillee Jean’ in ailesi kimlerdir?

Lillee‘ nin annesi Laura Rene Marks Trueman ve babası Diamond Earl Trueman 1986 yılında evlendiler. Lillee’ nin annesi Laura 25 yıldır film ve televizyon alanında sahne malzemeleri sağlamaktadır. Paramount Stüdyoları, Warner Bros. ve Lionsgate gibi isimlerle çalışmıştır. Mad Men, Men in Black, Public Enemies, Gotham, The Alienist ve Shutter Island gibi filmlerde çalışmıştır. Lillee’ nin babası Diamond, 1960′ ların sonundan 1970′ lerin ortasına kadar seans bateristiydi. Sanatçıları destekleyen müzik stüdyolarıyla çalıştı. Jimi Hendrix ve Alvin Lee ile de çalışmıştır. 1970′ lerde New York’ ta popüler rock ‘n roll ve caz kulüplerinin çoğunda çaldı.

3)Lillee Jean’ in eğitim hayatı

Lillee Jean okul hayatı

Lillee jean, New York’ un Bayside şehrindeki Bayside Lisesi’ ne gitti. Daha sonra ev eğitimine geçti. Pennsylvania’ da bulunup çevrimiçi bir okul olan Keystone Lisesi’ ni bitirdi. Liseyi 3.86 not ortalamasıyla bitirdi. Şu anda Lillee, içeriklerine ve sosyal medya hesaplarına odaklandığı için üniversiteye gitmeyi düşünmüyor.

4)Lillee Jean kariyeri:

Lillee Jean makyaj yapmaya ne zaman başladı?

Lillee Jean, küçük yaşlarından beri makyaja, sihire ve giyime aşık olduğunu söylüyor. Sahip olduğu oyuncak bebekleri ona sanatsal ve tarz bir bakış açısı kazandırmıştır. 15 yaşında iken ilk makyaj üzerine işini kurdu. Aralık 2011′ de Blogspot ve Beautylish’ de güzellik kategorisinde blog yazmaya başladı. Ekim 2012′ de Beautylish ile çalışmaya devam ederken Youtube kanalını açtı. 2013′ te de instagram hesabını açtı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.