İnstagram’da Renkli Profil: Özge Yıldız

Son güncelleme:

Son dönemde sosyal medyada çok konuşulan isimlerden bir diğeri de Özge Yıldız . Güzel fenomen renkli Instagram hesabı ve YouTube’da vlog çekimleriyle dikkatleri üzerine topluyor.

Özge Yıldız Instagram Kullanıcı Adı: @ozgeyildiz.official

Her Gün 1 Fotoğraf!

Özge Yıldız’ın Kedisi

Özge Yıldız Instagram hesabı üzerinden her gün bir paylaşım yapmayı ihmal etmiyor. Fotoğraflarında estetiği ön planda tutan Yıldız oldukça renkli bir profile sahip. Genel olarak tatil fotoğraflarından oluşan ve gezdiği yerleri de paylaşan güzel fenomen Instagram üzerinden 15 bin takipçiye ulaştı.

Özge Yıldız Kimdir?

Kedisi ve köpeğini de sürekli olarak paylaşan Özge Yıldız’ın hayvan sevgisi de gözler önünde. Hesabı üzerinden fiziğinin kusursuzluğunu da göstermeyi ihmal etmiyor güzel kadın. Sıkı vücuduyla ve zevkli tarzıyla ön plana çıkan Özge Hanım tüm hanımları ufaktan bir kıskançlığa sokmuyor değil.

Özge Yıldız La Senza İş Birliği

Aynı Zamanda Model: Özge Yıldız

Başarılı fenomen içerik üreticisi olmanın dışında bir de modellik yapıyor ve İstanbul-Antalya arasında mekik dokuyor. Bu kadar iyi bir vücut ancak bir modelde olabilirdi zaten. Sadece doğuştan olan güzelliğinin yanında düzenli olarak spor da yapıyor Özge Hanım. Farklı kombinleriyle, kıyafetlerle ve tasarım iç çamaşırlarıyla poz verirken ise oldukça cesur davranıyor. Bu farklı ve ilgi çekici pozlarının yanında CinnamonWomens sitesinin kurucusu olması da şaşırtıcı değil. Özge Yıldız zaman zaman La Senza gibi iç çamaşırı ve kıyafet markalarıyla da iş birliği yapıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.