Deep Blue Club

İnstagram’ın Fenomen Çifti ”Özge Mustafa Yıldız”

Özge Mustafa Yıldız

Sosyal medya da aşkları ile büyük yankı uyandıran Özge Mustafa Yıldız çiftini konuşuyoruz bugün. Tanışma hikayelerinden, çocuklarına kadar çok tatlı ve samimi bir aile onlar. Herkesin hayranlıkla takip ettiği, paylaştıkları videolar ile sevilen çift hakkında birçok soruda merak ediliyor. Çiftin nasıl tanıştığı, instagram da nasıl fenomen haline geldi gibi çok fazla soru cevaplanmayı bekliyor. Özge Mustafa Kimdir? Özge Mustafa Kaç Yaşındadır? Hemen başlayalım.

Özge Mustafa Kimdir?

Özge ve Mustafa Yıldız25 Mayıs  2013 yılında Facebook uygulaması üzerinden tanışan bir çift. Daha doğrusu kendileri tanışma hikayeleri adlı videoda öyle söylüyor. Aşkları başladığında Özge Yıldız 19 yaşındayken Mustafa Yıldız ise 21 yaşındaydı.

Mustafa Özge Çifti 20 Yaşındayken

Daha sonra görüşmeye başlayan çift 2 Haziran 2014 tarihinde bir İnstagram hesabı açıyor. O zamandan bu zamana ilişkilerinin bütün önemli anlarını ve en güzel fotoğraflar ile paylaşmaya başladılar.

Mustafa Özge Yıldız

Ardından birbirlerini bırakmadılar ve evlilik yoluna gittiler. 22 Mayıs 2016 tarihinde hayatlarını tam olarak birleştirdiler. Gittikçe artan takipçileri tarafından da fazlasıyla sevilen bir çift haline geldiler.

Özge Mustafa Çifti

Özge Mustafa Çifti Ailesi Büyüyor

İstanbul’da yaşayan çiftin 17 Ocak 2018 tarihinde ise Zeynep Alya isminde bir kız çocuğu dünyaya getirdiler. Anne ve baba olan çiftin sevinci de iki kat daha arttı tabiki de. Takipçileri de onlarla birlikte mutlu olup bu anlara sosyal medyadan şahit oldular.

Mustafa Özge Çifti Kızları Zeynep Alya İle Birlikteyken

Geçtiğimiz yıl 2020’de 2.çocuğuna hamile olan Özge Yıldız bir kez daha annelik duygusunu yaşadı. Kızlarından sonra Mustafa Doruk adında bir de erkek çocukları olan çiftin heyecanına diyecek yoktu. Yine tüm bunları sosyal medya üzerinden paylaştılar ve takipçileriyle birlikte sevinçlerini paylaştılar.

Özge Yıldız’ın Hamilelik Serüveni

İki kişi olarak başlayan çiftin hayatları artık 4 kişi olarak devam ediyor. Zeynep Alya adlı kızları abla olurken eve Mustafa Doruk’un gelmesiyle de hayatları bambaşka bir yöne geçti. Mutlu bir evlilikleri olan çift sık sık da paylaşım yapmaya devam ediyor.

Özge Mustafa Yıldız’ın Youtube Paylaşımları

Mustafa Özge Yıldız çifti İnstagram’da fenomen olmalarının yanında bir de Youtube hesapları var. Yoğunluk nedeniyle Özge Mustafa Yıldız Youtube‘u kullanamasa da önceden paylaşılmış 3 video mevcut. Özge Yıldız’ın Doğum Çantamda Ne Var? adlı videosu 143 bin kez izlenmiş durumda. Ayrıca bu çiftin ilk videosu.

Mustafa Özge Yıldız Youtube

Ardından Hamilelik Serüveni adlı bir video daha paylaşan Özge Yıldız, başından geçenleri tek tek anlatıyor. Tavsiyeleri, doğumu ve daha birçok konu hakkında deneyimlerini takipçileri ile paylaştı. Geçtiğimiz yıl ise Mustafa Özge Yıldız çifti takipçilerini kırmayıp nasıl tanıştıklarını Youtube üzerinden anlattılar. Takipçilerinden birçok güzel yorum ve destek de yağdı.

Özge Mustafa Yıldız’ın İnstagram Hayatı

Mustafa Özge Yıldız çifti son zamanlarda biraz daha farklı içerikler ile takipçilerini eğlendirmeye başladılar. İnstagram fenomeni Özge Mustafa Yıldız İnstagram hesaplarında biraz mizah içerik, biraz duygusal bazen de gündemdeki durumlarla ilgili paylaşımda bulunuyor. Yaptıkları mizahın içerisine evlilik hayatına dair bir şeyler kattıkları içinde ortaya eğlenceli videolar çıkıyor.

Özge Mustafa Yıldız Çifti Kızları Zeynep Alya İle

Aynı zamanda instagram üzerinden birçok reklam&tanıtım iş birliği içinde olan fenomen çift sık sık da çekiliş yapıyor. Ev eşyalarından makyaja kadar telefondan kıyafete kadar birçok marka ile anlaşan çift takipçileri ile de paylaşmayı ihmal etmiyor.

Özge Mustafa Çifti İnstagram Paylaşımı

Fenomen çift instagram üzerinde gittikçe büyüyen bir kitleye ulaştı. Günden güne takipçileri arttı ve şu an da 1 milyon insan onları takip ediyor. Samimi ve aşk dolu paylaşımları birçok insana örnek oluyor. Çocukları ile mutlu olan çift evlilikleri ile de herkesi hayran bırakıyor.

Özge Mustafa Yıldız Çifti Ailesi İle

ozgemustafayildiz kullanıcı adı ile İnstagram’da takip edebilir Özge Mustafa Yıldız çiftin ailesine ortak olabilirsiniz. Mutluluklarının devam etmesini canı gönülden isterken maşallah demeden de geçmiyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.