İnstagram’ın Samimiyete Açılan Penceresi: Larissa Gacemer

Son güncelleme:

Larissa Gacemer, çok sıklıkla kullandığımız İnstagram uygulamasına, sayfasıyla renk katan bir kişiliktir. Eşi Burak Gacemer ile çeşitli konulardan çektiği videolar aralarındaki samimiyete bizim de bir anlığına katılmamızı sağlamakla beraber son zamanlarda popüler olan bu çift bizleri aralarındaki uyum ile kıskandırmaktadır. Peki bu güzel evlilik nasıl başlamıştır?

Larissa Gacemer ve Eşi Burak Gacemer

Dilerseniz öncelikle bu güzel evliliğe sahip olan iki isimi tanıyalım. Burak Gacemer, 1981 yılında İzmir’de doğmuştur. Eski bir basketbolcu olmasının yanı sıra 2008 yılında Fashion TV En İyi Erkek Manken ödülünü kazanan bir isimdir. Demet Akalın ve Hadise Açıkgöz ile çalışmıştır. Larissa Gacemer,1988 yılında Brezilya’nın Sao Paulo kentinde doğmuştur. Brezilyalı bir mankendir. ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve tabii olarak Türkiye’nin de içinde olduğu bu ülkelerde ve daha bir çok ülkede çalışmalarda bulunarak adını duyurmuştur.

Nihayetinde, ikisi Larissa Gacemer’in İzmir’e bir reklam kampanyası ile çalışmak üzere gittiği sırada bir İstanbul Defilesi’nde eşi Burak Gacemer ile tanışmıştır. Beyaz Show’a katılan Larissa Burak, eşi ile tanışma hikayelerini eğlenceli bir üslup ile dile getirmiştir. Tanışmalarının ardından uzun bir süre Facebook üzerinden mesajlaştıklarını dile getiren Larissa Burak, daha sonra annesinin karşısına çıkarak: ‘Ben Burak’ı daha yakından tanımaya Türkiye’ye gidiyorum’ dediğini ifade ederek, hem Türkiye macerasına hem de evlilik macerasına kapı açmıştır. Böylelikle Mayıs 2011 yılında evlenerek, şu anda mutlu bir evliliklerinin olduğunu bize sosyal medya üzerinden çeşitli paylaşımlar üzerinden göstermektedirler.

Türkiye’ye gelmesinin ardından güzel mankeni, çeşitli platformlara katılarak parladığını görürüz. Öncelikle ‘Krem’ adlı dizide oynamış, daha sonra da şu an çok fazla izlediğimiz Survivor programına katılmıştır. Eşi ile de çeşitli programlara katıldıklarını görmekteyiz. Twitter ve YouTube üzerinden de birtakım paylaşımlara yer veren Larissa Burak aktif bir şekilde İnstagram uygulamasını kullanmaktadır. Bu uygulamada eşi ile videolara, sağlıklı beslenme üzerine olan videolara, bakım videolarına ve daha birçok temayı içeren videolara yer veren Larissa Burak, attığı fotoğraflarda güzelliği ve fiziği ile dikkat çekmektedir.

Magazin gündeminden uzak, Larissa Gacemer’in ve eşi Burak Gacemer’in mütevazi bir şekilde hayat sürdüklerini görmekteyiz. Fakat Larissa Burak, magazin gündeminden uzaklığını takipçilerinin hassas bir sorusu üzerine bozduğunu bir süre önce görmüştük. Bu soru belki de birçok kadının ortak ve hassas bir noktasını teşkil etmektedir. Bu soru üzerinden paylaştığı video ile de gayet olgun bir şekilde açıklamasını yapmış bulunmaktadır. Larissa Gacemer‘in hassas olduğu bu nokta nedir?

Larissa Gacemer’e yöneltilen bu soru ‘anne olma’ ile ilgili bir sorulardır. Çok fazla ‘Neden çocuğunuz yok?’ soruları alarak isyan eden Larissa Gacemer, doğuştan gelen bir hastalığı nedeni ile çocuk sahibi olamadıklarını, eşi Burak Gacemer’in, Larissa Gacemer’in hastalığını kabul ettiğini, kendisinin bu hastalığı ile barıştığını dile getirerek bu konuda ona gelen sorulara ve kötü yorumlara cevap vermiştir. Bu tür yorumlara, videosunda ‘Güzel insanlar’ hitap kelimesi ile başlayarak yanıt vermesi mütevaziliği noktasında önem teşkil etmektedir. Bu video üzerinden sadece kendi sesini değil, bu konuda sosyal medya zorbalığına maruz kalan birçok kadının veya sosyal medyada aktif olmayarak dışarıda söylenen sözler ile kötü söylemlere maruz kalan kadınların sesine bu videosu ile vesile olmuştur.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.