IOST Yatırımı ve Kurucuları

Açık kaynaklı IOST projesi, çevrimiçi hizmetlerin geleceği için mimari olarak hizmet edebilecek blok zinciri altyapısı sağlayarak merkezi olmayan bir ekonominin güvenlik ve ölçeklenebilirlik ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. IOST token bakiyeleri, itibara dayalı token dengesi, ağa katkılar ve kullanıcı davranışlarını içeren faktörlerden yararlanılarak, ağdaki işlemlerin güvenliğini ve verimliliğini sağlamak için “Proof of İnanılırlık” mutabakat algoritması geliştirildi. IOST ekibi, yeterli ölçeklenebilirlik olmadan, çok uluslu şirketlerin müşterilerine bugün beklenen düzeyde hizmet vermek için blok zincirleri dağıtamayabileceğini kabul ediyor. Bu nedenle, IOST’taki ekipler, bu amaçlara ulaşmanın bir yolu olarak Hizmetlerin İnterneti Jetonunu önerir.

IOST Değeri ₺0,048194 TRY

IOST İyi Bir Yatırım Mı?

IOST, gelecek vaat eden iyi bir kripto para birimidir ve Ethereum, EOS ve diğer popüler dApp blok zinciri platformlarına değerli bir alternatif olduğunu kanıtlamıştır. IOST, hizmetlerin internetinden yapımda kullanılan kurumsal düzeyde bir blok zinciri sistemidir. Platform, hizmet olarak blockchain aracılığıyla kitlesel olarak benimsenmeye hazır olan odaklanmış blok zinciri teknolojisidir.

Piyasa Değeri ₺730.532.484 TRY

IOST Değerleri

Piyasa Değeri: $104,49M
Piyasadaki Arz: IOST15,16B
Toplam Arz: IOST0
(24S) Hac.: $129,53M
Değ (7G): +20,97%

24 Saatlik Hacim ₺906.926.493 TRY

IOST’u Kim İcat Etti?

IOST, dünyanın en prestijli üniversitelerinden ve şirketlerinden bazılarının mezunları olan Jimmy Zhong, Terrence Wang, Justin Li, Ray Xiao, Sa Wang ve Kevin Tan tarafından kuruldu. Başlangıçta IOST jetonu, ICO sırasında satılan bir ERC20 jetonuydu , ancak IOST ana ağının piyasaya sürülmesinden bu yana, sahipleri eski ERC20 jetonlarını yeni IOST ana ağ jetonları için değiştirebildiler. IOST tokenları , eski tokenlerden yeni tokenlere otomatik token değiştirmeyi destekleyen Huobi ve Binance gibi büyük borsalarda satın alınabilir .

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.