İrem Derici’den Kariyerinin 10. Yılında 10 Şarkılık R&B Albüm Geliyor!

Son güncelleme:

İrem Derici, 2022 yılında planladığı bir albüm planı ile hayranlarını sevindirdi. 2022 yılında kariyerinin 10. yılını dolduracak olan başarılı müzisyen İrem Derici, bu özel yılda oluşturacağı albümün bir RB albüm olacağını açıkladı. Merakla beklenen 10. yıl albümü, şimdiden İrem Derici sevenleri ve hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Ünlü şarkıcı İrem Derici, bu 10. yıl R&B albümünün müjdesini takipçileri ile sosyal medya üzerinden paylaştı.

Güzel şarkıcı, kariyerinin 10. yılında bir R&B albüm yayınlayacak.

Çıkardığı Her Albüm ile Müzik Dünyasında Çok Konuşuluyor.

Uzun yıllardır müzik dünyasını kasıp kavuran albümler ile Türk müziğinin önde gelen isimlerinden biri olan İrem Derici, bu sefer de gelecek albümü olan 10 şarkılık R&B albüm müjdesini müzikseverler ile paylaştı. Başarılı müzisyen İrem Derici, müzik dünyasındaki serüvenine ilk olarak 9 Kasım 2012 tarihinde çıkan Bensiz Yapamazsın isimli tekli stüdyo albümü oldu. Akustik versiyonu da bulunan bu şarkı’nın sözleri, Özlem Küçükyılmaz tarafından yazıldı. Müziği Melih Kibar’a ait olan Bensiz Yapamazsın’ın düzenlemesi ise Bülent Uludağ’a ait. Bensiz Yapamazsın isimli tekli stüdyo albümü, Melih Kibar’ın son bestesi olması bakımında değerli bir şarkı olma özelliği taşıyor. GNL Entertainmet isimli yapım şirketinden çıkan Bensiz Yapamazsın’ın albüm fotoğrafları ve klip çekimleri ise Müfit Samık’a ait. İrem Derici’nin çıkardığı ve tüm Türkiye’nin tekrar tekrar dinlediği albüm, İrem Derici’nin ikinci tekli stüdyo albümü olan Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı. 31 Mayıs 2012 yılında çıkan Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı’nın sözleri Sezen Aksu tarafından yazıldı ve şarkının bestesi de usta sanatçı Sezen Aksu’ya ait. Mustafa Ceceli’nin düzenlediği çok beğenilen bu albümün prodüktörlüğünü, İrem Derici’nin babası Hulusi Derici yaptı. Albüm yine yapım şirketi olan GNL Entertainmet’den çıktı.

İrem Derici’nin Neredesin Sen albümü.

R&B’de Olduğu Gibi Eski Şarkıları Seslendirmede de Başarılı Oldu.

Ünlü şarkıcı İrem Derici’nin üçüncü tekli stüdyo albümü, eski ve sevilen bir şarkıdan oluştu. Neredesin Sen isimli single, sadece dijital platformlar üzerinden yayınlandı. Müziği Neşet Ertaş’a ait olan Neredesin Sen şarkısının düzenlemesi ise Uğurcan Sezen’e ait. Bu şarkının yapım şirketi, GNL Entertainmet’in yanında Doğan Music Company’nin de imzasını taşıyor. İrem Derici, ilk maxi single’ını ise 18 Eylül 2014 tarihinde müzik dünyası ile buluşturdu. İrem Derici’nin çıkardığı ilk tekli albüm olan bu pop şarkıları, tüm pop dünyasında çok beğenildi ve her platformdan dinlenilmeye başlandı. İrem Derici’nin ‘İki’ ismini verdiği bu tekli albümün içeriğinde iki yeni şarkı ve bir de bir şarkının versiyonu bulunuyor. Sevgi Olsun Taştan Olsun ve Zorun Ne Sevgilim isimli iki popüler şarkıyı barındıran İki albümü, bir de Sevgi Olsun Taştan Olsun şarkısının akustik versiyonunu içeriyor. Çıkış yapacağı şarkının ismi, versiyonu da bulunan Sevgi Olsun Taştan Olsun olan İrem Derici, bu iki şarkı ile müzik listelerinin bir numarası oldu. Şarkının söz yazarı ve müziği Hüseyin Boncuk olurken şarkıyı düzenleyen isim ise başarılı sanatçı Mustafa Ceceli oldu. Tekli albümün ikinci şarkısı olan Zorun Ne Sevgilim ise yine pop dünyasında gündeme oturarak milyonlarca kez dinlendi ve izlendi. İkinci klip olan Zorun Ne Sevgilim, sözleri Gökhan Şahin imzası taşıyan ve halen birçok platformdan çokça dinlenilen bir şarkı olma özelliği taşıyor. Zorun Ne Sevgilim’in müziği ve düzenlemesi ise Emrah Karaduman’a ait. Albümün nefis kapak fotoğrafı ise Mehmet Turgut tarafından çekildi.

İrem Derici, Kalbimin Tek Sahibine ile haftalarca bir numarada kaldı.

‘Kalbimin Tek Sahibine’ Günlerce Bir Numarada Kaldı, YouTube’da milyonlarca İzlenmeye Ulaşarak Rekor Kırdı.

İrem Derici’nin 24 Nisan 2014 tarihinde çıkardığı efsane albüm, Kalbimin Tek Sahibine Oldu. Başarılı sanatçının çıkardığı dördüncü tekli stüdyo albümü olan Kalbimin Tek Sahibine, birçok platformda günlerce bir numarada kaldı. Tüm Türkiye’nin diline dolanan bu pop ve duygusal türündeki şarkı, düğün törenlerinin de vazgeçilmezi haline geldi. Şarkının sözlerinin yazarı ve müziğinin sahibi Hüseyin Boncuk olurken müziğin düzenlemesi yine başarılı sanatçı Mustafa Ceceli’ye ait oldu. Kalbimin Tek Sahibine isimli şarkı, birçok ödüle de layık görüldü. İstanbul Fm Altın Ödülleri’nde İrem Derici’nin Kalbimin Tek Sahibine adlı tekli albümü, En İyi Şarkı ve En İyi Single ve Maxi Single ödüllerine layık görülerek büyük bir başarı kazandı. Kalbimin Tek Sahibine adlı single, YouTube platformunda da defalarca kez tıklanarak milyonlarca izlenmeye ulaşarak rekor üzerine rekor kırdı ve yine satış grafiğinde de rekor kırdı. Kalbimin Tek Sahibi ile birçok başarı kazanan ünlü müzisyenin ikinci maxi single”ı ise 24 Haziran 2014 tarihinde müzikseverler ise buluştu.

İrem Derici’nin Nabza Göre Şerbet klibinden.

İrem Derici’nin ‘Üç’ isimli bu albümünde bulunan birbirinden güzel parçalar, yine milyonlarca kez izlendi ve dinlendi. 1 cover ve 2 şarkıdan oluşan ‘Üç’ isimli albümün içinde toplam üç şarkı bulunuyordu. Nazende Sevgilim, Bir Miyiz ve Nabza Göre Şerbet isimli parçalar, yine değerli isimler tarafından düzenlendi ve başarılı sanatçı İrem Derici tarafından seslendirildi. Albümün ilk şarkısı olan Nazende Sevgilim’in söz yazarı İslam Seferli oldu. Müziği Cahangir Cahangirov’a, aranjesi Rıza Esendemir’e ait olan bu şarkı, çıktığı tarihten itibaren müzik dünyasını kasıp kavurdu. Albümün ikinci şarkısı olan Bir Miyiz isimli single ise, söz, müzik ve aranjesi Erkin Arslan’a ait olan popüler bir şarkı. Bir Miyiz, YouTube 85 milyon görüntülemeye ulaştı ve klibi, izleyiciler ve müzik dünyası tarafından övgüyle izlendi. Albümün son ve en popüler şarkılarından biri olan Nabza Göre Şerbet ise söz yazarlığı Gökhan Şahin’e, müziği ve aranjesi ise Emrah Karaduman’a ait. Bu şarkı, Erdem Uyanık editörlük tarafından korunan bir şarkı olma özelliği de taşıyor. Klibi de çok beğenilen Nabza Göre Şerbet isimli şarkının yönetmenlik koltuğunda Hakan Yonat otururken İrem Derici ile birlikte rol alan oyuncu ise Ukraynalı bir model olan Nazar Grabar oldu. Albüm yine GNL ise DMC yapım şirketlerinin iş birliği sonucu müzik dünyasına sunuldu. Üç isimli albüm de diğer albüm gibi yüksek bir satış grafiğine sahip oldu.

Başarılı sanatçı Değmezsin Ağlamaya ile de büyük başarılar elde etti.

Güzel Şarkıcı Çıkardığı Efsane Albümler ve Single’lar ile Üst Üste Başarılar Yakaladı.

Başarılı sanatçı, artarda gelen albüm ve single başarılarının ardından, müzik kariyerindeki yükselişine hızla devam etti. 2015 yılında iki şarkı ve bir remiksten oluşan albümü ‘Değmezsin Ağlamaya‘ isimli albüm, İrem Derici’nin üçüncü maksi single’ı oldu. Tüm platformlarda milyonlarca dinlenen ve çok sevilen bu slow tarzdaki Derici parçası, birçok başarılı ismin katkısı ile müzik piyasasına sunuldu. Albümdeki şarkılar ise, Değmezsin Ağlamaya, İstemez Misin ve Değmezsin Ağlamaya şarkısına Rıza Esendemir tarafından hazırlanan bir remiksten oluşuyor. Değmezsin Ağlamaya ve İstemez Misin isimli parçaların söz ve müziği Hüseyin Boncuk imzası taşıyor. Düzenlemeleri farklı olan bu iki şarkıdan Değmezsin Ağlamaya isimli şarkının düzenlemesi Erkin Arslan’a ait iken ikinci şarkı olan İstemez Misin adlı parçanın düzenlemesi, Uğur Can Sezen’e ait. Albümde bulunan birbirinden güzel fotoğrafları çeken isim ise Serhat Tekin oldu.

İrem Derici’nin yeni şarkısı Vazgeçtim İnan, geçtiğimiz ay yayınlandı.

Vazgeçtim İnan Yayında!

Aynı yıl yayınlanan bir başka enfes single ise Aşk Eşittir Biz oldu. Ardından Tek Taş isimli tekli albümünü yayınlayan İrem Derici, bu şarkı ile müzik listelerinde ilk 10’a yükseldi. Müzik kariyerine hızla devam eden başarılı şarkıcı, Bazı Aşklar Yarım Kaldı, Hadi Gel, Meftun, Çok Sevmek Yasaklanmalı, Dudak Payı, Senin Hastan ile büyük yükselişler yakaladı. Güzel şarkıcının son single’ı Vazgeçtim İnan ise son tekli albümü olarak bütün platformlarda yayında.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.