Isco’nun Kız Arkadaşı Sara Salamo Yatak Odası Sırlarını Paylaştı: Rekabetçi Bir Cinsel Hayatımız Var

Real Madrid’in İspanyol yıldızı Isco’nun kız arkadaşı son yaptığı açıklama ile spor magazinin gündemine oturdu.

Ünlü futbol yıldızının kız arkadaşı Sara Salamo, başarılı futbolcuyla sahip oldukları cinsel hayata dair açıklamalarda bulundu. Cesur açıklamalara imza atan Sara Salamo, “Normal şartlarda aktif ve rekabetçi bir cinsel hayatımız var” sözleriyle seyircinin ağzını açık bıraktı.

İspanya’da La Resistencia isimli televizyon programına konuk olan ve kariyerine oyuncu olarak devam eden Salamo, erkek arkadaşı Isco hakkında özel açıklamalarda bulundu.

Isco’nun Kız Arkadaşı Sara Salamo Yatak Odası Sırlarını Paylaştı: Rekabetçi Bir Cinsel Hayatımız Var

Real Madrid’de daha çok yedek kulübesinde oturmasına karşın, Isco’yla rekabetçi bir cinsel hayatları olduğunu söyledi. Salamo’nun bu itirafı, canlı yayında yayınlanırken izleyenlerinin de ağzını açık bıraktı. Program bu açıklamalardan sonra sosyal medya hesaplarına binlerce yorum aldı.

“Yeniden her gün bir kez ilişkiye girmeye başlamadan, bu programa gelmek istemedik” diyen 28 yaşındaki Salamo, “Mart ayında çıkan kitabımın çalışmaları yüzünden o seviyeye bir süre ulaşamadık.”3″Yakın zamanda çocuğumuz oldu ve yoğun bir tempodaydık ancak biz çok rekabetçiyiz” şeklinde konuştu. İlişkilerine dair bazı küçük ayrıntılar da veren 28 yaşındaki oyuncu, “Normal şartlarda aktif ve rekabetçi bir cinsel hayatımız var. 10 aylık bebeğimize rağmen artık eski düzenimize döndük ve birbirimize zaman ayırabiliyoruz” ifadelerini kullandı.

Real Madrid’in yıldızı Isco ve İspanyol oyuncu Sara Salamo 2 yıl önce ilişkilerine başlamış ve bu iki yılda bir de çocuk sahibi olmuşlardı.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.