Deep Blue Club

İşte Acun’un Yeni Sevgilisi

Son güncelleme:

Şeyma Subaşı ile yapmış olduğu evlilikte çok fazla konuşulan Ilıcalı, Şeyma’dan ayrıldıktan sonra kendisinden yaşça küçük sevgilisiyle farklı mekanlarda görüldü. Yazdan bu yana adı Ayça Çağla Altunkaya ile anılmaya devam etti. Kendisinden 30 yaş küçük olması da yine en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Şeyma ile yapmış olduğu evlilikten bir de kızı olan Ilıcalı’nın genel olarak kendinden yaşça küçük sevgililer yapması pek çok kişi tarafından onaylanmasa da Ilıcalı’nın genel olarak zengin olmasından dolayı kendisinden yaşça küçük kişilerin onunla sevgili olabildikleri de konuşuluyor. Yine geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı ile yapılan bir röportaj sırasında Acun Ilıcalı’nın yeni sevgilisi hakkında ne düşündüğü sorusu soruldu. Şeyma’nın verdiği cevabın da yaşça çok küçük olduğunu söylediği görüldü.

Ünlülerin çevresinde Şeyma’nın yapmış olduğu bu yorum da çok eleştirildi. Kimilerine göre Şeyma’nın da yaşça küçük olduğu ve kendisinin de bir dönem Ilıcalı ile birlikte olduğu söylendi. Kimi yorumlarda da Şeyma’nın Ilıcalı’ya geri dönmek mi istediği konuşuldu.

Altunkaya ile görülmeye devam eden Ilıcalı, son olarak yılbaşı gecesinde de birlikte görüntülendi. İlişkiler hakkında yorum yapmayan Ilıcalı’nın mutlu olduğu da çekilen fotoğraflardan açık bir şekilde belli olmakta. İkilinin evlenip evlenmeyeceği henüz merak konusu. Bu konuda da Ilıcalı tarafından henüz bir açıklama gelmedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.