İşte Saç Ekimi Sonrası Değişim Before-After

Saç ekimi işlemi günümüzde oldukça popüler olan işlemler arasında. Sık tercih edilen bu yöntem saç dökülme problemi yaşayanlar için büyük çare. Saç ekimi operasyonu saç dökülmesi, seyrelmesi ve kellik gibi durumlara çözüm buluyor. Tükiye’nin her yerinde bulunan saç ekim merkezleri saç ekimi işlemi için büyük avantaj. Profesyoenel ekiplerden oluşan bir saç ekimi merkezi bularak saç ekimini yaptırabilir ve yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Peki Saç ekimi nasıl yapılır? Saç ekimi ağrılı mıdır? Saç ekimi süreci nasıldır? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Peki saç ekimi nasıl yapılır? Saç ekimi en kökünde bulunan güçlü köklerin saç bölgesine nakledilmesi ile yapıla bir işlem. Bu işlemin doğru ve başarılı sonuç vermesi ise profesyonel ekipler tarafından mümkün. Bu yüzden saç ekim merkezini iyi seçmeli ve tecrübeli uzmanlara kendinizi emanet etmelisiniz.

Saç Ekimi Ağrılı Mıdır?

Saç ekimi genelde local anestezi ile yapılır. Saç ekimi yaparken film özleyebilir ya da kitap okuyabilirsiniz. Bu işlem yapılırken korkulacak bir durum söz konusu değildir. Ancak saç ekimi sonrasında sızı yaşamanız mümküm. Bu durum için de ağrı kesici ilaçlar kullanabilirsiniz. Doktorunuzun önerdiği ilaçlar ağrınıza ve sıkıntılarınıza çözüm olacaktır. Uzman doktorlar tarafından yapılan saç ekim işlemi başarılı oranını arttıracaktır.

Saç ekimi öncesi-sonrası fotoğrafları ile saç ekimi yaptıran insanların nasıl göründüğüne bakabilirsiniz. İşte saç ekimi sonrası değişim yaşayanların fotoğrafları;

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?
Saç Ekimi Ağrılı Mıdır?
Saç ekimi sonrası

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.