İşte Ülkelerin En Korkulan Özel Birlikleri: Bordo Bereliler Kaçıncı Sırada?

Son güncelleme:

Özel birlikler orduların olmazsa olmazı. Savaşların kaderini bile belirleyen bu ekipler özellikle bazı ülkelerin en önemli güçlerinden. İşte ülkelerin asla karşılarına çıkmak istemeyeceğiniz, nam salmış en çok korkulan özel birlikleri.

Türkiye’nin en üst seviye askeri birliğinden olan Bordo Bereliler, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin değişik sınıf ve rütbelerdeki subay, astsubay ve uzman erbaşlardan oluşan, iç ve dış tehditlerin bertaraf edilmesine karşı her türlü arazi ve iklim şartlarında görev yapabilecek nitelikte üst düzey eğitime tabi tutularak yetiştirilmiş özel askerlerdir.

1.Ülkemizin gururu olan Bordo Bereliler

Türkiye’nin en üst seviye askeri birliğinden olan Bordo Bereliler, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin değişik sınıf ve rütbelerdeki subay, astsubay ve uzman erbaşlardan oluşan, iç ve dış tehditlerin bertaraf edilmesine karşı her türlü arazi ve iklim şartlarında görev yapabilecek nitelikte üst düzey eğitime tabi tutularak yetiştirilmiş özel askerlerdir. Ülkemizin gururu olan Bordo Bereliler, bu özellikleriyle düşmanlarına korku salıyor

2.Fransız Özel Kuvvetleri

3.Kore Özel Kuvvetleri

4.Norveç Özel Kuvvetleri

5.Amerika Deniz Kuvvetleri

6.Alman Ordusu Özel Kuvvetleri

7.Amerika Özel Operasyon Komandoları

8.Fransa Özel Kuvvetleri

9.Britanya Özel Kuvvetleri

10.Danimarka Özel Kuvvetleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.