İşte Yeni Huaweı Mate Xs Türkiye’de Satışta !

HUAWEI MATE Xs

Gelecekten Geldi..

8 inç Katlanabilir FullView Ekran1| Kirin 990 5G SoC

Esneklik Sanatı !

 

HUAWEI Mate Xs’in Falcon Kanat Tasarımı ile kanatlarınızı açın. Yenilikçi bir menteşe ile benzersiz Falcon Kanatını benimseyen HUAWEI Mate Xs, çığır açan teknolojiyi olağanüstü görsel bir tasarım ile sunuyor. Şık bir akıllı telefon olarak katlanmış, cebinize ve avucunuza tam tamına sığar. Hareket halindeyken her zaman her şeye hazır olabilirsiniz. İki kat büyüklükteki erkanda daha fazlasını rahatça keşfedebilirsiniz.

Tek Seferde Daha Fazlasını Görün !

Çarpıcı HUAWEI FullView Ekran, baktığınız her yerde muazzam ayrıntılar ve canlı renkler sunarken, dikkat çekici 8 inç1 ekran aynı anda daha fazlasını görmenizi sağlar. Ekranlar arası kaydırmaya gerek yok, nefes kesen manzara, heyecan verici geniş çekimler ve kapsamlı bilgi görsellerin hepsi gözünüzün önünde.

 

Anında Hazır !

HUAWEI Mate Xs’nin güç düğmesi, parmak izini tanıyabilmek için akıllı bir şekilde tasarlanmış. Böylece telefonunu birkaç saniye içinde güvenli bir şekilde uyandırmak ve kilidini açmak için yanına hafifçe basabilirsin.

Çok Amaçlı Kullanım Uzmanı !

Akıllı Multi-window2 fonksiyonu, 8″ geniş ekranı iki bağımsız görev ekrana ayırır. Böylece, mesajlarınızı kontrol ederken notlar alabilir ve sosyal medya güncellemelerinizi düzenlerken gönderilecek doğru resim için fotoğraf albümünüzü inceleyebilirsiniz. HUAWEI App çoklama özelliği ile farklı görevleri aynı anda kolayca yönetebilir, bir uygulamayı iki farklı pencerede bile açabilirsiniz. En sevdiğiniz uygulamalarınızı kısayol menüsüne dahil edebileceğiniz ustaca tasarlanmış Dock, kayan pencereden üzerinden hızlıca işlem yapnızı sağlar3. Asla uygulama değiştirirken zaman kaybetmeyin.

5G Çağında Lider !

Kirin 990 5G çip seti ile güçlendirilen HUAWEI Mate Xs, 5G döneminde üstün hız ve performans sağlar. Üç seviyeli enerji verimliliğinin CPU mimarisi, daha az tüketim ile çığır açan bir performans getiriyor. Çift çekirdekli artı küçük çekirdekli NPU, gelecekteki yapay zeka yeteneklerinin gelişimi için sağlam bir temel oluşturur.

Bugün ve Gelecek İçin Tasarlandı !

Hem NSA hem de SA 5G mimarilerini destekleyen HUAWEI Mate Xs4, 5G gelişimine senkronize olmanızı sağlar. Çift-Sim kart tasarımı ve 5G / 4G / 3G / 2G bandının geniş uyumluluğu ile her zaman ağa bağlı kalabilirsiniz.

Daha Fazla Keyfini Çıkar !

HUAWEI’nin yenilikçi soğutma sistemi ile birlikte, katlanabilirliğin ve dengeli dağılmanın çifte zorluklarına yükselen, esnek biyonik grafit sayesinde HUAWEI Mate X’iniz her zaman serin kalır. Yüksek hızlı Ultra HD videolar izleyin veya indirin, yoğun grafikli 3D oyunlarınızı oynayın ve ter dökmeden 5G dünyasının heyecanına dalın.

Mükemmelliği Yakalayın !

Arka ve ön kamerayı entegre eden 40 MP Supersensing Leica Dörtlü Kamera Sistemi, gözlerinizi üzerinden alamayacağınız güzellik yakalamanızı sağlar. Uzak veya yakın, karanlık veya parlak, büyük veya küçük, şimdi her değerli görüntü sadece zihninizde değil, telefonunuzda da kalır.

Güzelliğe Ayna Tut !

Çift ekranlı Ayna Çekimi, size ve fotoğrafçıya, güzelliğinizi tam istediğiniz gibi göstermek için, yaratıcı fikirlerinizi gerçek zamanlı olarak kontrol etmenizi ve paylaşmanızı sağlar.

Geceyi Aydınlat !

40 MP Süper Hassas Kamera, karanlıkta güzel hikayeleri ve insanları yakalamak için verimli ışığı ve ayrıntıları çeker.

Daha Geniş ve Daha Büyük !

16 MP Ultra Geniş Açı Kamera ile muhteşem dağlar ve ihtişamlı saraylar harika bir perspektifle gözler önüne serilir.

Uzun Süreli Yol Arkadaşı !

Kirin 990 5G çip seti ve 4500 mAh5 büyük kapasiteli pilin daha iyi güç yönetimi sayesinde HUAWEI Mate Xs olağanüstü uzun pil ömrü sunuyor. Tıpkı güvenilir bir arkadaş gibi heyecan verici bir oyun gecesi veya zorlu bir sunum günü için her an yanınızda.

Güvenilir Dost !

55 W HUAWEI SüperŞarj6 ile 4500 mAh büyük pili bile sadece 30 dakikada7 %85 şarj edilebilir. Bir fincan kahvenin tadını çıkarmak için arkanıza yaslanın, bu sürede telaşlı bir güne hazır olacaksınız.

Sofistike Tarzla Tanışın !

* Şarj cihazı kapasitesi / hızı bölgeye göre değişebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yerel bir satıcıya başvurun.

  1. Tamamen açıldığında ve standart dikdörtgen ekran olarak ölçüldüğünde, diyagonal uzunluğu 8 inç’tir. Gerçek boyut, yapılandırma ve üretim sürecine bağlı olarak değişebilir.
  2. Bu işlev yalnızca Çoklu Pencere işlemini destekleyen ilgili uygulamalarda kullanılabilir.
  3. Uyumluluk, belirli uygulamalara bağlı olarak değişebilir.
  4. SA: bağımsız ağ; NSA: bağımsız olmayan ağ, SA özelliği mevcut ağ ve yazılım sürümüne bağlıdır. Birincil SIM kartı 5G şebekesini kullandığında, ikincil SIM kartı bekleme modunda 4G / 3G / 2G şebekesini kullanabilir. Gerçek hizmet kullanılabilirliği ve kalitesi yerel operatörün sunduğu ağ nedeniyle değişebilir.
  5. Tipik değer.
  6. Şarj cihazı kapasitesi / hızı bölgeye göre değişebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yerel bir satıcıya başvurun.
  7. Tipik değer. HUAWEI laboratuvar testlerinden elde edilen sonuçlara dayanmaktadır. Pil ömrü, gerçek kullanım koşullarına bağlıdır. Laboratuar test ortamı: sıcaklık 25 °C’de, nem: %45 ila%80 arasında. HUAWEI Mate Xs’ın HUAWEI SüperŞarj şarj cihazını kullanarak, telefon ekran kapalıyken 5G ağ bekleme durumunda %1 güçten şarj edildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.