Deep Blue Club

İtalyan Spiker Fiziği İle Taraftarı Mest Etti: “Göğüslerini aç” diye tezahürat yaptılar!

Son güncelleme:

Güzelliği ve vücudu ile tüm dünyadaki taraftarların gözünü diktiği İtalya spiker bu sefer Napoli taraftarlarının göğüslerini açması yönündeki tezahüratları ile gündeme oturdu.

Güzel spiker Diletta Leotta, daha sonrasında yaptığı açıklama ise hepimizin ağzını beş karış açıkta bıraktı desek çok doğru olur!

Leotta, “Eğer futbolla ilgileniyorsanız, beni sadece izlemeyin, aynı zamanda dinleyin” diyerek futbolsevelerlere çağrıda bulundu.

Bunun üzerine İtalyan gazeteci Fulvio Collovati, “Eğer bir gazeteci stada bu kıyafetlerle giderse, kendisine bakılmayı seviyor demektir. Böyle olunca kimse dinlemez” diyerek tartışma başlattı.

Cullovati, daha sonra Leotta ile fotoğrafını paylaştı ve, “Diletta bir gazeteci değil, bu yüzden de profesyonel etik ilkelerine uymak zorunda değil. Fiziksel görüntüsüyle çok şey başardığını söyleyebiliriz.” mesajını yolladı ve gerginliği biraz sakinleştirmeye çalıştı.

Instagram’da 5 milyondan fazla takipçisi olan Leotta, İtalya’nın en ünlü televizyon spikeri.

Leotta, sosyal medyada kendisine olan ilgiyi, “Instagram’da bildirimleri açtığımda uygulama telefonu kitliyor.” ifadeleri ile açıklıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.