Serisinde de insanı gerçekten serüvenden serüvene sürüklüyor hani Türkiye yapımı olsa dizi olarak koy 10 sezon izleriz öyle güzel bir yapım gerçekten.Sinema dünyasının alanında gerçekten en iyi yapımı bu filmde diğerleri gibi ancak tüyo vermek doğru olur mu bilmem ama İki kardeşin muhteşem kapışmasını izleyeceğiz bu seride.

Başrollerinde efsane isim Vin Diesel’in bulunduğu serinin dokuzuncu filmi olarak  Fast and Furious 9 fragmanı yapım şirketi tarafından hayranları ile paylaşıldı.Aile yok etmek üzere geliyor.Ancak tabi ki bu savaşın galibinin kim olacağı belli değil umarım tahminlerimiz ve yaşananlar fragmanından bu kadar etkilendiğimiz bir yapımı sabırsızlıkla beklememize değer.2006 yılından bu yana izleyicisini heyecanlandıran yapım mayıs ayında vizyona girecek. Kaçırmamak için mayıs ayına bir not düşün isterseniz alarmlarımız çalsın .

Hızlı ve öfkelinin en hızlı serisi olacağı söyleniyor umarım hayal kırıklığına uğratmaz ve beklentimizi fazlasıyla karşılar.Çünkü iyi yapımlar izlemek yılda bir ya da iki kez denk geliyor sinema dünyasında.İyi yapım da demek doğru bilmem ama dev yapımlar demek daha doğru olur galiba.Bu dev yapım bakalım bize nasıl sahneler sunacak

45320cookie-checkİzlemekten Vazgeçilmeyen Serinin Yeni Gözdesi ”Hızlı ve Öfkeli 9”