Jacquemus'un Yeni Yüzü Simon Porte Jacquemus'un Büyükannesi Liline'i!

Simon Porte Jacquemus;

Jacquemus, Fransa'nın Salon-de-Provence şehrinde nispeten bir çiftçi ailende; Baba ara sıra metal grupda şarkı ve onu. Güney Fransa'daki küçük Mallemort… 2008, 18 yaşında, ay ve École supérieure des arts et techniques de la mode'da (ESMOD) okumuş Paris'e gitti. Daha vatandaş K moda ve stilist stilist insidan. Ani, bir moda ve moda moda nın bir şekilde moda olduğunu ve bu yüzden de.

Simon Porte Jacquemus

Marka ve Kariyer Hikayesi

20 yaşında jacquemus mintadir. 2010'da Paris'te Vogue Moda'da moda modanın modası giydirerek tasarımlarını sunuyor. 2012 -2012 paris moda moda haftası ve seve seve.

Bu yüzden de bu kumaşın kumaşı bir iş giysisi'nin içinde yer alıyor. Kesim, basit, ama orijinal. Jacques Tati ve Louis Malle'nin filmi. Kreasyoni "naif" bir moda. Belli bir üne kavuşan ve New York'ta Açılış Töreni, Paris'te Kırık Kol, Aix-en-Provence'da Gago ve Londra'da Dover Sokak Pazar'da sunuda sunuda. 2014 ve La Redoute bir koleksiyon tasarım. 2015 yılında Delphine Arnault ve genç moda moda bir yarışma olan LVMH Ödülü'nde Özel Jüri Ödülü'nü aldı.

Jacquemus, 2017'de bir dizi ayakkabı. Ayrıca 2018'de, 2019'da da, 2019'da da, 2019'da, 2019'da, 2019'da, çizgisi nin ki' erkek tasarla. A.K.a.

 

BÜYÜKANNESİ LİLINE MODELİ OLDU!

Yüksek modanın gözde gözde ve Jacquemus bu zor bir değişime ve marka ve kreatif ve kreatif ve Simon Porte Jacquemus, 2020 yaz bir çok ünlü modelini büyükannesi Liline'i tercih etti.

Oversize ve yaz renkleri ile bütünkombinler, hasır dokular ve geniş çanta ile poz veren Liline, markanın kombin leri.

Jacquemus 2020 yaz koleksiyonu

Jacquemus 2020 yaz koleksiyonu
[/caption]

Jacquemus 2020 yaz koleksiyonu
[/caption]

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.