Deep Blue Club

Kafalar Ekibinin Fenomen İsmi ”Bilal Hancı”

Bilal Hancı

Çektikleri videolar ile gündemden düşmeyen Kafalar ekibinden Bilal Hancı’yı konuşuyoruz bugün. Sesiyle, esprileriyle, adından sıkça söz ettiriyor. Karadeniz’den esintileri bizlere taşıyor, efendiliği ile herkese örnek oluyor. Şu sıralar da ise kız arkadaşı ile herkesin takip ettiği, çok yakıştırdığı isimler arasında yer alıyor. Peki Bilal Hancı Kimdir? Bilal Hancı Sevgilisi Kimdir? Bilal Hancı Kaç Yaşındadır? soruları ise herkesin merak ettikleri arasında. Hepsinin cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bilal Hancı Kimdir?

Bilal Hancı, 8 Eylül 1989 yılında(31 yaşında) Trabzon’da doğdu. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamladı. Kafalar ekibi ile videolar çekmeye başladılar ve bir an da ünlendiler. Aynı zamanda bir film de yer aldı ve şarkı çıkardı.

Bilal Hancı

Bilal Hancı, doğma büyüme Trabzonludur. Her seferinde Trabzon’a olan aşkını dile getiren ünlü fenomen bununla da gurur duyduğunu belirtiyor. 1.77 boyunda olan Bilal Hancı 76 kilodur.

Bilal Hancı Kafalar Ekibinde Nasıl Yer Aldı?

Bilal Hancı, komik kısa videolar ile tanınmaya başladı. 2014 yılında kendisi gibi videolar çeken Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile bir araya gelerek Kafalar grubunu oluşturdular. Kısa sürede içten ve samimi anlatımlarıyla, sempatik tavırlarıyla videoları izlenme rekoru kırdı.

Kafalar Bilal Hancı

Üç fenomenin arkadaşlığı çok eskiye dayanıyor ve hala da devam ediyor. Bir arada yaşadılar, acıları üzüntüleri mutlulukları hep birlikte paylaştılar. Videoları ilgi gördükçe daha çok çekmeye ve yayınlamaya başladılar. Komik tiplemeler ile halkı güldürmeyi başardılar. Ve bu sayede gelir elde etmeye başladılar.

Bilal Hancı Fatih Yasin Atakan Özyurt

Bilal Hancı Fatih Yasin Atakan Özyurt kısaca Kafalar ekibi bir Youtube kanalı açmaya karar verdiler. Takipçi sayısı ve izlenirlik oranı hızla artan Kafalar ekibinin 2014 yılında sadece 65 bin takipçisi vardı. Günümüzde ise 7.5 milyona yakın takipçi ile Türkiye’nin en çok takipçi sayılarından birine ulaştılar.

Bilal Hancı Sinema Filminde Yer Aldı

Bilal Hancı aynı zamanda oyunculukta yaptı. 2018 yılında Kafalar Grubunun diğer üyeleri Fatih Yasin ve Atakan Özyurt ile başrolü paylaştı ve bir sinema filmi çektiler. Kafalar Karışık adlı sinema filminde başrolü paylaşan ekibi yine takipçileri yalnız bırakmadı.

Bilal Hancı Kafalar Karışık

Bilal Hancı kendi filminde başrolü paylaştıktan sonra Youtuber Enes Batur’un Gerçek Kahraman filminde konuk oyuncu olarak yer aldı. Yine Enes Batur Hayal mi Gerçek mi filminden gelen konuk oyuncu teklifini de kabul etti ve ekranlar da boy gösterdi.

Gerçek Kahraman Bilal Hancı

Bilal Hancı’nın Müzik Kariyeri

Kafalar Grubu ile birlikteliğini sürdüren Bilal Hancı’nın sesi de çok iyi. Sosyal medyadan yaptığı sesiyle ilgili paylaşımlarda beğeni üstüne beğeni aldı. Ve sadece müzik videolarının yayınlandığı kendine ait bir youtube kanalı açtı. Kısa süre önce kurduğu kanalın takipçi sayısı 850 bine yakın. 2018 yılında ilk olarak Bilal Hancı Ağlama Beni Ana adlı parçasını yayınladı.

Bilal Hancı Ağlama Beni Anne

Takipçilerinden şarkısına güzel yorumlar geldi, desteklerini her koşulda gösterdiler. 63 milyon izlenmeye ulaşan şarkının klibinde de kendisine yer verdi. Bir yıl sonra 2019’da yayınladığı Özkan Meydan ile olan cover düeti Feriğim şarkısı ise 33 milyon kez izlendi.

Bilal Hancı Feriğim

2020 yılının mayıs ayında yayınladığı Özgün uğur ile düet yaptığı Sebep Oldun şarkısını yayınladı. Youtube üzerinden şarkısı 14 milyon izlenmeyi yakaladı. Yine 2020 yılının Ağustos ayında Özkan Meydan ile birlikte seslendirdiği Sevdanın Böylesi iki hafta gibi kısa bir sürede 25 milyona yakın tıklanmaya ulaştı.

Bilal Hancı Sevdanın Böylesi

Son olarak ise sosyal medya üzerinden duyurduğu bir sürpriz ile gündeme gelen fenomen verdiği haber ile herkesi çok heyecanlandırdı. Mustafa Ceceli ile yapacağı bir düet ve yayınlanacak yeni şarkı için 2 Temmuz 2021 tarihini verdi. Rüzgar adlı şarkıyı birlikte seslendireceklerini ve bunun içinde çok heyecanlı olduğunu ekledi.

Bilal Hancı Rüzgar

Aşkı Bulan Bilal Hancı Evleniyor

Son zamanlar da özel hayatı ile gündeme gelen Bilal Hancı’nın sevgilisi de herkes tarafından çok merak ediliyordu. Sosyal medya hesabından paylaştığı sevgilisinin kim olduğu da sonunda ortaya çıktı. Bilal Hancı’nın takipçileri Esin Çepni ile birlikte olan fotoğraflarına güzel yorumlarda bulunuyor.

Bilal Hancı Esin Çepni İle Pozu

Bilal Hancı Esin Çepni ile birlikte hem ev hallerini paylaşıyor hem de ilişkiler hakkında komik video çekiyor. Paylaşımları kısa sürede izlenme rekorları kırıyor. İkilinin birlikte iyi bir enerji dağıtması da kimsenin gözünden kaçmıyor.

Bilal Hancı Ve Esin Çepni

Geçtiğimiz günlerde Bilal Hancı sevgilisi Esin Çepni’ye sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu ve bu anlar sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Hiç beklenmedik bir an da dizlerinin üzerine çöken Bilal Hancı Esin Çepni’yi çok duygulandırdı.

Bilal Hancı Ve Esin Çepni

Esin Çepni teklifi kabul ettikten sonra hemen aile arasında kız isteme törenini gerçekleştiren çift, fotoğraflarını yine takipçileri ile paylaştı. Esin Çepni’nin Bilal Hancı’nın kahvesine eklenen hamsi katması ise herkesi güldürdü. Yüzükleri takan ikili şimdiler de ise evlilik hazırlığında.

Bilal Hancı sevgilisi Esin Çepni

Bilal Hancı’nın İnstagram Dünyası

Bilal Hancı İnstagram üzerinde sık sık paylaşımda bulunuyor. Kafalar ekibi ile çekilen videolardan, hazırlanan komik reels videolarına kadar birçok insanı eğlendirmeyi de başarıyor.

Bilal Hancı İnstagram Pozu

Bazen kendisini bazen seyahatlerini bazen ise özel hayatına dair fotoğraflarını görmekte mümkün. İnstagram üzerinden 2.3 milyon takipçiye sahip. bilalhanci kullanıcı adı ile instagramda bulabilirsiniz.

Bilal Hancı İnstagram Pozu

Bilal Hancı’yı birçok takipçisi ilk çıktığı günden beri takip ediyor. Günden güne başarısı artarken onunla birlikte sevinip destekleyen ve büyüyen ailesi kendisini de çok mutlu ediyor. Gelecek günlerde başarılarının kat kat artması dileğiyle.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.