Kafalar Ekibinin Taze Damadı Fatih Yasin

Fatih Yasin

Kafalar ekibinin fenomen ismi Fatih Yasin ile karşınızdayım. Sempatikliği ile dikkat çeken fenomenin hayatından filmlerine kadar birçok soru da merak konusu. Nişanlanması olay olmuşken şimdilerde ise yeni evliliği ile gündemden düşmüyor. Kalplerde oluşturduğu tebessüm ile de yediden yetmişe herkesin tanıdığı biri o. Fatih Yaşin Kimdir? Fatih Yasin Kaç Yaşında? Fatih Yasin Eşi Kimdir? soruları ile hemen başlayalım.

Fatih Yasin Kimdir?

Fatih Yasin 25 Ekim 1993 yılında (27 yaşında) İstanbul’da dünyaya geldi. Lisansını Arel Üniversitesi Uluslararası Lojistik bölümünde tamamladı. Fatih Yasin’in ve Kafalar ekibinin çok eski yıllarında kurulan arkadaşlıkları bugün dostluğa dönüşmüş durumda.

Fatih Yasin Kafalar Ekibi ile

Sosyal medya fenomeni Bilal Hancı, Atakan Özyurt ile sosyal medyada paylaştıkları videolar sonrasında 26 Aralık 2014 tarihinde YouTube’da Kafalar kanalını kurdular. Ve çektikleri videolar ile de kendilerini herkese tanıtmayı başardılar.

Fatih Yasin

27 yaşında olan Fatih Yasin‘in burcu akreptir. İstanbul doğma büyüme olan sosyal medya fenomeni 1.68 cm uzunluğunda ve 64 kg ağırlığındadır. Sosyal medya fenomenin annesi Kastamonulu babası ise Sivaslıdır.

Fatih Yasin Aynı Zamanda Oyuncu

Sosyal medyada büyük ilgi gören Fatih Yasin her ne kadar lojistik mezunu olsa da kendi mesleğini günümüzde yapmamaktadır. Onun yerine kazancını sosyal medya üzerinden karşılamaktadır. Bunun yanında Kafalar ekibi ile de bir film çektiler.

Kafalar Karışık Filmi

Kafalar ekibinden oluşan bu muhteşem üçlü 2018 yılında başrol paylaşarak Kafalar Karışık adlı sinema filminde yer aldılar. Bu sinema filminde çok güçlü ve ünlü kadroyu bir araya toparlamayı da başardılar. Ünlü filmin oyuncu kadrosunda Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Zuhal Yalçın gibi ünlü isimlerin yanı sıra Yıldız Tilbe, Funda Arar ve Enes Batur gibi fenomen kişilerde filmde  yerine aldı.

Fatih Yasin’in Kafalar Youtube Hesabı

Fatih Yasin, Atakan Özyurt ve Bilal Hancı‘dan oluşan ekip Kafalar ismi ile anılmaktadır. Herkesin Kafalar olarak bildiği bu ekip ayrıca Youtube içinde birçok video çekmektedir. 2014 yılından bu yana yayınladıkları farklı içerikler ile de günden güne abone kazanmaya devam ettiler.

Fatih Yasin Kafalar Youtube Hesabı

Bu muhteşem üçlüyü videolarda değişik şekillerde gördük. Güldürmekten eğlendirmeye kadar yemekten seyahate kadar olan tüm içerikleri milyonlarca izlendi. Kafalar Youtube Hesabı günümüzde 7.4 milyon aboneye sahiptir.

Kafalar Youtube Hesabı Her Cuma 18.00’de Video Paylaşıyor.

Her Cuma 18.00’de yükledikleri videolar anında izleniyor, takipçileri tarafından güzel yorumlarda bulunuyor. En çok istenilen videoları ise kışkırtma ve vampir köylü oluyor. İlk zamanlarda video içerikleri sınırlı sayıda olsa da şimdilerde içerikleri zenginleştirdiler ve arttırdılar. Bol bol yurtdışı seyahatleri ve ilginç videolar ile karşımıza geliyorlar.

Kafalar Ekibinin Dostluğu Çok Eskilere Dayanıyor

Çok genç yaşta başlayan arkadaşlıkları günümüzde dostluğa dönüşmüş durumda. Takipçilerinden gelen destekler ile mutlu olan ekip, onlar içinde ellerinden geleni yapıyorlar. Örnek davranışları ve kişilikleri ile de yediden yetmişe herkesin gönlünde taht kurmuş durumdalar.

Fatih Yasin Taze Damat Oldu

Fatih Yasin özel hayatı birkaç kez gündeme gelse de gerçeklik payı olmadığını her seferinde ileriye sürdü. Geçtiğimiz günlerde kız arkadaşını açıklaması üzerine takipçilerinden de birçok güzel yorum geldi.

Fatih Yasin Ve Sena Güzeldağ Nişanlandı

Avukat Sena Güzeldağ ile birlikteliklerini açıklayan çift İnstagram üzerinden de fotoğraflar paylaşmaya başladı. Güzel giden ikilinin ilişkisi yakın bir zamanda kız isteme ve nişan töreni sayesinden ciddi bir adım ile bir üst seviyeye taşındı.. Fatih Yasin Sena Güzeldağ ile 14 Mart’ta nişanlandı.

Fatih Yasin Sena Güzeldağ İle Evlendi

Aile arasında yapılan nikah törenini şahitliğini Kafalar grubunun diğer üyeleri Atakan Özyurt ile Bilal Hancı yaptı. Çift mutlulukla evet dedikten sonra sevenlerinin ve takipçilerinin de tebrik mesajlarını kabul ettiler.

Fatih Yasin’in İnstagram Dünyası

Fatih Yasin İnstagram üzerinden birçok paylaşım yapıyor. İşi gereği sosyal medya ile uğraşan Fatih Yasin’in birçok takipçisi de mevcut. fatihyasinim adlı kullanıcı adı ile 2.3 milyon takipçiye sahip.

Fatih Yasin İnstagram pozu

İnstagram üzerinden yaptığı paylaşımlara takipçilerinden de destek eksik olmuyor. Bazen kendini bazen de Kafalar ekibi ile yaptığı paylaşımlara beğeni üstüne beğeni geliyor.

Fatih Yasin Kafalar Ekibi İle Birlikte

Son zamanlar da çektikleri tiktok ve reels videoları ile de gündeme geliyorlar. Komik videolar ile herkesi güldüren ekip ailemizden birisiniz yorumlarını da sık sık alıyorlar. Yaptıkları işe çok emek veren ekip bunun karşılığını da takipçilerinin sonsuz desteği ile alıyor.

Fatih Yasin

Fatih Yasin’i takip etmeye devam edeceğiz. Hayatında başarılarının devamını dilerken, özel hayatında da mutluluklarının daim olmasını canı gönülden istiyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.