Kahvenizin Sıcaklığını ve Tadını Koruyan Kupa Ember Mug

Günün en keyifli vakti kahvenizi yudumladığınız o an. Ancak kahve tiryakileri bilir ki sıcaklık kahve tadını büyük boyutta değiştirir. Araştırmalara göre kahve deminin ideal ısısının keyfini sürmeniz için yalnızca 37 saniyeniz var. Bu durum da oldukça can sıkıcı. Kahve sıcakken ağız yakıp keyfinizi kaçırabilir. Soğukken de kahveyi sevmeyebilirsiniz. Bu durumda kahve keyfinizin bölünmemesi adına o ideal ısıyı arayabilirsiniz.

Ancak artık böyle bir sıkıntınız kalmıyor. Çünkü Ember Mug gerekli ısıyı size uzun süre sunmaya hazır. Böylece en değerli zamanınız içindeki kahve keyfi çok daha ideal seviyelerde yaşanacak.

Peki Ember Mug nedir? Ember Mug nasıl kullanılır? Ember Mug özellikleri nedir? Ember Mug avantajları nedir? Ember Mug fiyatı nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını detaylarıyla inceleyelim.

Ember Mug nedir?

Ember Mug nedir?

Ember Mug nedir? Ember Mug nasıl kullanılır? Ember Mug paslanmaz çelikten üretilen ve kahve ısısını 48-62 celcius derece arasında tutmasıyla içeceklerinizi büyük keyifle yudumlamanızı sağlayan bir kupa. Bu sıcaklık yaklaşık olarak bir saat boyunca sunuluyor. Kendine ait şarj tablası olan Ember Mug, şarj tablasını kullanmanız durumunda sınırsız sürede kahvenizin ya da çayınızın ideal ısıda kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ember Mug özellikleri ve avantajları nedir?

Ember Mug nasıl kullanılır?

Ember Mug özellikleri nedir? Ember Mug avantajları nedir? Ember Mug, kahve severler için son derece yararlı bir kupa olacak. Bu durum sıcak içeceklerin tümünde de geçerli. İdeal ısıda içeceklerinizi yudumlamak, kahve ya da çay keyfinizi daha büyük seviyelere getirecek.

Ember Mug, içecekleri 48-62 celcius derece arasında tutarak içeceklerden aldığınız keyfi üst seviyelere çıkarıyor. Bu durum da kahve ve çay severler için, tüm gün sıcak içecekler içenler için oldukça avantajlı olacaktır.

Ember Mug avantajları nedir?

Ember Mug, sarj tablasının kullanılmasıyla sınırsız sürede içeceğinizi ideal ısıda tutabiliyor. Bu durum da son derece avantajlı bir özellik. Eğer iş yerinde içeceğinizi kısa süreliğine bırakmanız gerekiyorsa döndüğünüzde onu mükemmel ısıda bulmanız mümkün olacak.

Ember Mug fiyatı nedir? Ember Mug fiyatı ise 79.95 Dolar olarak belirlenmiş. Piyasaya bu fiyatla sürülen ürün oldukça büyük ilgi topluyor. Amerika’da Starbucks mağazalarında satışa başlamasıyla 4600 adet civarında ürün satılıyor.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.