Kakuleli Mutfağın Lezzetli Tarifleri ”Behiye Kaya”

Behiye Kaya

Birbirinden lezzetli yemekleri paylaşan Behiye Kaya ile karşınızdayım. Sosyal medyada yediden yetmişe herkesin takip ettiği, videolarını izlediği, en lezzetli yemeklerin püf noktalarını paylaşan fenomen kalbimizde yer etmiş durumda. Poğaçadan, tatlıya, pizzadan soğuk baklavaya kadar her şeyin tarifini sunan Behiye Kaya nasıl fenomen haline geldi? Behiye Kaya Tarifleri Neler? merak konusu. Verdiği tarifler ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Behiye Kaya Tarifleri

Behiye Kaya eli lezzetli bir aşçı. Birbirinden renkli sunumları, tatlıları, pratik lezzetleri ile birçok insanın kurtarıcısı haline geldi. Yayınladığı tarifler ile beğeni yağmuruna tutulan Behiye Kaya, hem İnstagram üzerinden hem de Youtube üzerinden paylaşımlar yapmaktadır.

Behiye Kaya

Behiye Kaya İnstagram ve Youtube hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile kısa sürede fenomen haline geldi. Herkes pratik tariflerini denemeye başladı. Yapılan birbirinden lezzetli yemekleri ise Behiye Kaya kendi hesabından paylaşmaya başladı.

Behiye Kaya İnstagram Hesabı

Behiye Kaya, pişirdiği çorba tariflerini, tatlılarını, ana yemeklerini instagram üzerinden güzel bir sunum ile paylaşıyor. Takipçilerinin beğenisine bırakan Behiye Kaya’ya çok güzel yorumlarda geliyor.

Behiye Kaya İnstagram

Herkes onun tariflerini evde deneyip pişiriyor, sonuçlarını Behiye Kaya ile paylaşıyor. Aldığı güzel sonuçları ise hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor.

Behiye Kaya İnstagram

Behiye Kaya İnstagram üzerinden markalar ile iş birliği yapıyor. Gelirini bu sayede de karşılayan Behiye Kaya aynı zamanda tariflerini ve sunumlarını takipçileri ile paylaşmış oluyor.

Behiye Kaya Tarifleri

Behiye Kaya İnstagram üzerinden 2.6 milyon takipçiye sahip. Ne yemek yapacağına karar veremeyenler için instagramda kakulelimutfak adlı kullanıcı hesabı ile aratıp takip edebilirsiniz.

Behiye Kaya Youtube Hesabı

Behiye Kaya Youtube üzerinden tariflerinin ayrıntılarını da paylaşıyor. Kakuleli mutfak kullanıcı adı ile de birçok insan tariflerini denemeye devam ediyor.

Behiye Kaya Soğuk Baklava

Behiye Kaya birbirinden farklı tariflerinin püf noktalarını video çekmeye devam ediyor. Ve her hafta takipçileri ile paylaşıyor. Paylaştığı videolar izlenme rekoru kırarken, Youtube hesabında 194 bin abonesi de mevcut.

Behiye Kaya Youtube

Behiye Kaya daha birçok lezzetli tariflerini bizlerle paylşamaya devam edecek. Kendisini kakulelimutfak kullanıcı adı ile takip edebilirsiz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.