Kalıcı French Nedir?

Kalıcı french için protez tırnak uygulamasında kullanılan aynı sistem kullanılır. Tırnakların uzunluğu yeterli ise protez uzatma yapılmadan uygulama yapılır. Kalıcı french uygulamasında da protez uygulamalarında olduğu gibi tırnaklar uzadıkça alt dolgusu tekrarlanır ve kalıcı french uygulamasına devam edilebilir.

French, sade bir görünüm vermektedir.

Protez tırnak uygulamasında tırnaklarınızın french manikürü şeklinde olmasını istediğinizi söylediğinizde, tırnak ucuna takılacak protez bu duruma göre seçilir. Ortalama 2 saat sürecek bu işlemden sonra hiçbir şekilde bozulmayan Fransız tırnaklarına sahip olabilirsiniz. Oluşturulan protez tırnaklara akrilik ve jel sistemi uygulandıktan sonra 2 aya kadar sorunsuz ve kusursuz bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Doğal tırnakların uzaması bu süre boyunca devam edeceğinden 2 ay sonra tırnak alt bölgesine alt dolgusu uygulanır. Bu uygulama yaklaşık 1 saat içinde tamamlanır.

Yapay tırnak, ellerin sürekli bakımlı görünmesini sağlamaktadır.

Kalıcı oje, kalıcı french uygulamasında kullanılabilir veya direkt jel kullanılabilir. Bu durum tamamen uzman tercihinde gelişir. Kullanıcı için hangi ürün kullanılırsa kullanılsın fark etmemektedir. Kalıcı french uygulaması el ve ayak için iki farklı şekilde uygulanabilir.

French üzeri süslemeler genellikle tercih edilir.

Akrilik Protez Tırnak

Son zamanlarda kadınların en popüler ve tercih ettiği bakımlardan biri haline gelmiştir. Mükemmel tırnaklara sahip olmak her kadının hayalidir. Bu nedenle 3-4 hafta kullanılabilen kusursuz ve pürüzsüz bir manikür işlemi kadınların en çok tercih ettiği şeylerden biridir. Bu nedenle protez tırnak kullanımında her geçen gün artış yaşanmaktadır. Akrilik çivi kullanımı ile protez çivi kullanımı karıştırılmamalıdır. Protez tırnak tırnağın içinde 6 ay kadar kalabilir. Tırnaklar günlük kullanıma uygundur.

Kimi parmaklar boş bırakılarak süslemeler artırılır.

Bir çeşit protez tırnak olan akrilik tırnaklar, özel toz ve likit ile yapılan bir uygulamadır. Çivinin ucuna yapıştırılan plastik bir çivi ile oluşturulur. Plastik çivi kişinin kendi tırnağının ucuna yapıştırılır ve hazırlanan özel karışım, çivinin geri kalan kısmı doldurularak işlem yapılır. Akrilik çivi işlemi; normal ojedir. Tırnaklar törpü ile şekillendirilerek akrilik tırnakların yerleştirilmesi işlemine başlanır. Bu bir güzellik merkezinde yapılmalıdır.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.