Kalın Bacak Şikayeti Leg Lift İle Bitiyor!

Türkiye’de birçok kadın basenlerinden ve kalın bacaklarından şikayetçidir. Malum dünyada bizim kadar çeşitli ve lezzetli mutfağa sahip bir ülke daha yok, bunun bedelini de basenler ödüyor. Evde yapacağınız bu 10 dakikalık ‘Leg Lift‘ hareketi ile siz de bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Biri Kalın Bacak mı Dedi?

Leg Lift ile Bacaklar Kolayca İnceliyor!

Kalın bacaklar dediğimizde akla gelen ilk isimlerden biridir Jennifer Lopez. Aslında kalın ve çok da sağlıklı durmayan bacaklarını, spor sayesinde getirdiği seksi görünüme bir bakın!

Leg Lift yaparken kemik ve kas ağrıları için birebir hareket: Reformer Pilates Mermaid

Aslında olay şu, genetik faktörlerden veya hareketsizlikten dolayı zamanla kilo alırız hatta selülitlerimiz oluşabilir. Güzellik merkezlerine gidip çözüm aramaktansa, evde doğal yollarla kendi çözümümüzü üretmemiz en doğrusudur.

Spor yaptıkça bacaklardaki yağlar kasa dönüşür. Kas dediysem aman aman bir şey beklemeyin, kaslarımız sıkılaşır. 1 kg yağın hacmi, 1 kg kasın hacminin yaklaşık 5 katıdır.

Leg lift nedir?

Kısa Sürede Etkili Sonuç: Leg Lifting

Sadece günde 10 dakikada mı?

İlk olarak sert zemine sağ tarafınıza doğru uzanın. Sağ kolunuz ile başınızı destekleyin. Bacaklarınızı dümdüz olacak şekilde uzatın. Vücudunuz düz bir çizgi şeklinde olmalıdır. Sol bacağınızı yukarı doğru kaldırın ve sonra aşağıya geri indirin. Hareketi seri halde yapın. Egzersizi tamamladığınız zaman diğer tarafınıza geçin.

Leg lift iç ve dış bacak kaslarınızı, karın kaslarınızı, sırt kaslarınızı ve omurganızı geliştirir. Başlangıç aşamasında her bacak için 10’ar tekrar, ilerleyince ise 20’şer tekrar yapılabilir. Düzenli yaparsanız birkaç hafta gibi kısa bir sürede etkisini göreceksiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.