Kanserli Çocuklar İçin Yeni Oyun Arkadaşı My Special Aflac Duck

Kanser hastalığına yakalanan çocuklar için hayat daha farklı ve daha zor. Onlar hayat ile mücadele içindeler ve küçük yaşta hayata tutunmaya çalışıyorlar. Kanser hastalığı yaşayan çocukların büyük çoğunluğu ise hayat kontrolünü kaybetmenin ve sonucunda hissettirdiklerinin hayattaki en zor duygu olduğunu belirtiyorlar. Bu olumsuz duygulara çözüm yaratmak isteyen sigorta devi Aflac ise pediatri hastalarına ücretsiz olarak My Special Aflac Duck oyuncaklarını dağıtıyor.

My Special Aflac Duck nedir?

Bu çocuklar için küçük de olsa katkı sağlamak onların hayatında büyük bir fark yaratabilir. Bu açıdan bu oyuncaklar oldukça yararlı özellikleriyle olarak karşımızda.

Peki My Special Aflac Duck nedir? My Special Aflac Duck nasıl kullanılır? My Special Aflac Duck avantajları nedir? My Special Aflac Duck özellikleri nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

My Special Aflac Duck nedir?

My Special Aflac Duck avantajları nedir?

My Special Aflac Duck sigorta devi olan Aflac tarafından pediatri hastalarına ücretsiz olarak dağıtılan bir oyuncak. Bu oyun diğer oyuncaklardan daha farklı özelliklere sahip. Çocukların hayat kontrolünü kaybettiği hissini azaltmak adına üretilen oyuncalar hastalığa yakalanan çocuklara katkıda bulunmak adına üretiliyor.

My Special Aflac Duck damar yolu açma seti ile beraber çocuklara veriyor. Çocuklar bu oyuncağa kemoterapi tedavisi uygulayabiliyor. Bu şekilde çocukların tedavi süreçlerinin nasıl ilerlediğini öğrenmesi hedefleniyor. My Special Aflac Duck oyuncağının göbeğine baskı uygulandığında tepkiler ortaya çıkarıyor. Bu tepkiler çocukların çekindikleri, ailelerine göstermek istemedikleri tepkiler oluyor. Çocuklar için oldukça faydalı olan bu oyuncaklar hastalığa kapılan çocuklara psikolojik açıdan büyük ykatkıda bulunacak gibi görünüyor.

My Special Aflac Duck özellikleri ve avantajları nedir?

My Special Aflac Duck özellikleri nedir?

My Special Aflac Duck kemoterapi gören çocukların hayata olan bakış açılarını iyileştirmek adına üretilmiş oyuncaklar. My Special Aflac Duck oyuncağının tasarımcısı olan ve aynı zamanda sağlık teknolojileri firması Sproutel’de tasarımcı olarak görev alan Aoron Horowitz bu hastalıktaki çocuklar için önemli olan tek şeyin tıbbi açıdan iyileşmek olmadığını söylüyor.

My Special Aflac Duck Çocukların çekindiği tepkileri dışa vurmasını sağlayabilir. Kemoterapi sürecini oyuncak sayesinde daha iyi anlayabilir. Bu oyuncak çocuklar için psikolojik açıdan olumlu sonuçlar verebilir.

Büyük yaştaki insanlar bile hayatla mücadele etmekle zorlanırken o küçücük çocuklar hayata tutunmaya çalışıyorlar. Umuyoruz ki bu hastalıkları yaşayan çocuklar psikolojileri kötü etkilenmeden hastalığını atlatabilir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.