Kara Sevda Dizisinin Başrol Bebeği ve Güzel Annesi Leyla Kuşatman ile Renkli Bir Hayat Yolculuğuna Hazır Olun!

Son güncelleme:
Leyla Kuşatman Kimdir?

En çok izlenen dizilerden birisi olan Kara Sevda dizisinde, Leyla Kuşatman’ın dünyalar tatlısı kızı Arven, Deniz bebek olarak rol almış ve tatlılığı ile büyük bir ilgiyle karşılanmıştır. Bebeklikten bu yana tatlılığından bir şey eksilmeyen Arven, annesi Leyla Kuşatman’ın paylaşımlarıyla da ilgi odağı olmuştur. Leyla Kuşatman, arvenberen kullanıcı adı ile İnstagram uygulamasında etkin şekilde paylaşımlar yapmaktadır. Çoğunlukla kızını ön planda tutmasıyla birlikte kendisinin ve eşinin fotoğraflarını da profilinden eksik etmiyor. Tam anlamıyla ‘aile sıcaklığı’ ile karşılaşabileceğiniz bir profil. Dilerseniz Leyla Kuşatman Kimdir? yakından tanıyalım.

İnstagram Profili Biricik Kızı Arven ile Dolu! Leyla Kuşatman’ın İnstagram Serüveni Nasıl Başladı?

Anne-kızın İnstagram macerası Arven’in ‘Kara Sevda’ dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almasıyla başlamış. İnstagram açmalarındaki amaç anı biriktirmek iken bir anda yüz binlerce kişiye hitap etmeye başlamış ve şu anda güncel olarak 1M kişilik büyük bir aileye sahipler. Bu kadar fazla takipçiye ulaşmak tahminleri arasında yer alsa da kısa sürede olması Leyla Hanım’ı da etkilemiş. Leyla Kuşatman bunun nedeninin kızı Arven’in Kara Sevda dizisinde oynamasını ve oynadığı zamanlarda uysal, güler yüzlü ve sevimli bir bebek olarak dikkat çekmesinin takipçi sayılarına yansıdığını düşünüyor. İnstagram uygulamasında en çok hoşuna giden şey ise yüz binlerce insanın her anlarına şahitlik etmesi Leyla Kuşatman için çok mutluluk verici bir durum.

Leyla Kuşatman için Annelik Nedir?

Leyla Kuşatman ve kızı Aren İnstagram’daki paylaşımlarıyla büyük bir ilgi görmektedir.

Leyla Kuşatman annelik için gerçek anlamda yaşanmadan bilinemeyecek türden bir mucizevi his olduğunu dile getirmektedir. Leyla Kuşatman bu konuyla ilgili düşüncelerini Pretty Mother Magazıne Dergisi’ne röportajda şu şekilde dile getirmiştir; ‘Öncelikle küçücük bir şey sizin bedeninizde can buluyor, büyüyor ve sonra dünyaya geliyor. Daha sonra sizin bedeninizden beslenmeye devam ediyor, sizin kokunuzla uyuyor ve her gözünü açtığında sizi karşısında görüyor. Sizin sevginizi her an hissediyor ve siz onun bu sevgiyi hissettiğinin farkında oluyorsunuz. Sonraki süreçte her anını merakla beklediğiniz, şimdi emekledi, ayağa kalktı, yürüdü, konuştu diye heyecanlandığınız, hatta sevinçten sizi ağlatacak başka bir duygu olabileceğini sanmıyorum.’ sözlerine yer vererek kızının okul sevincini yaşadığını da dile getirmekten geri kalmıyor.

Güzel Annemiz Leyla Kuşatman’ın Hayat Serüvenine Göz Atalım!

Leyla Kuşatmanın Hayat Hikayesi

Leyla Kuşatman, 31 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Lise yıllarında eşiyle beraber tanışmış uzunca bir flört döneminden sonra 2008 yılında evlenip güzel yuvalarını kurmuşlardır. Evliliklerinin 8. yılında yani 2016 yılında dünya tatlısı kızları Arven doğmuştur. Hamileliğinin 2. ayında gebelik tehlikeleri sebebiyle işini bırakarak hayatını kızına adamıştır. Kızı Arven 3 aylık bir bebekken dizide başrol bebeği olarak yer almasıyla birlikte, güzel aile yuvalarını bugünlere kadar taşımışlardır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.