Katarlı Grup Selin Ciğerci Markasına Talip Oldu!

Son güncelleme:

Yakın zamanda çıkardığı marka ile ciddi bir başarı yakalayan Selin Ciğerci Türkiye’de vergi sıralamasında en başlarda yer aldı. Bu haberlerin ardından Katarlı bir grubun yaptığı teklif ise oldukça cazip.

Selin Ciğerci İçin Şok Teklif

İlk 20’ye Girdi: Selin Ciğerci

Selin ciğerci çıkardığı güzellik markasıyla dikkatleri üzerine çekti. Tanıtımlarında da birçok olay yaşanan Selin Beauty, 7 milyon 168 bin TL vergi ödeyerek Türkiye’nin iş kadınlarının yer aldığı sıralamada ilk 20’de yer aldı. Selin Ciğerci için çıkan haberlerden sonra medya bir haberle daha sallandı. Katarlı bir grup Ciğerci’nin markası olan Selin Beauty için çok yüksek bir teklif yaptı. Katarlı grup Selin Beauty için 17 milyon euro teklif etti. Bu haberlerin ardından Selin Ciğerci’nin şu sözleri yeniden akıllara geldi: “Vergi rekortmeni olacağım.”

Selin Ciğerci ve Güzellik Markası

Herkesi Kandırmıştı: Selin Beauty

Sosyal medya fenomeni ve marka sahibi Selin Ciğerci markasının tanıtımını Instagram üzerinden de yapıyor. Kendine ait güzellik markası Selin Beauty’ye ait olan yeni maskaralarını tanıtımını yaparken tüm takipçilerini kandırmayı denedi. Videoyu kesip o arada takma kirpik takan Selin Ciğerci fena bocaladı. Yalanının anlaşılmayacağını zannederken “Aynı takma kirpik gibi oldu” diyerek çok da profesyonel davrandı. Ciğerci’nin bu hareketleri oldukça tepki toplamasının yanında alay konusu da oldu.

Selin Beauty

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.