Kenan Doğulu’dan Eşi Beren Saat’e Duygusal Paylaşım!

Son güncelleme:

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, eşi Beren Saat’in doğum günü için duygusal bir paylaşım yaptı. Boşanmanın eşiğinden dönen ünlü çift, evliliklerine ikinci bir şans vermişti. Doğulu eşi Beren Saat’in doğum günü için sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj paylaştı.

2014 yılında yurt dışında evlenen ünlü çift, geçtiğimiz yıl oyuncu Beren Saat’in doğum gününde ölen eski erkek arkadaşını paylaşmasıyla, boşanacakları iddia edilmişti. Olaydan sonra sıkıntılı günler yaşayan  ve 8 aylık boyunca hiç birlikte görüntülenmeyen çift haklarında çıkan ihanet iddialarına rağmen, evliliklerine bir şans daha vermişti.

ÇOK SEVİYORUM SENİ SEVMEYİ SEVGİLİM”

Aralarını yavaş yavaş düzelten ünlü çift, Kenan Doğulu eşi Beren Saat’e olan aşkını “Çok seviyorum seni sevmeyi sevgilim” sözleriyle haykırdı. Beren Saat dün 36. yaş gününü kutladı.

Doğulu sosyal medya hesabından eşi Beren Saat’le olan fotoğrafını paylaşarak “Çok seviyorum seni sevmeyi sevgilim, İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve seni yaşama fırsatım olmuş. Harika bir yaşın daha olsun, güzel yüzün hep gülsün” notunu düştü. Şarkıcının bu paylaşımına beğeni ve yorum yağdı. Takipçiler, ünlü çifti mutlu gördüklerine sevindiklerini dile getirdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.