Deep Blue Club

Kenan Sipahi İspanya’ya Gidiyor!

Fenerbahçe Beko ile sözleşmesi biten Kenan Sipahi’nin Casademont Zaragoza’ya transfer olduğu konuşuluyor! Kenan Sipahi Yeniden İspanya’ya mı gidiyor?

2019-2020 sezonunda Real Betis, İspanyol ekibinde yer alan Kenan Sipahi dikkatleri üstüne çekmeyi başardı! 2020 yazında Türkiye’ye dönen ünlü basketbolcu Fenerbahçe’ye imza atmıştı! Fenerbahçe Beko ile sözleşmesi sona eren Sipahi’nin yeniden İspanyol bir takıma transfer olduğu konuşuluyordu. İspanyol takım Casademont Zaragoza bu transfer haberini resmi internet sitesinden duyurdu!

Kenan Sipahi Kimdir?

Kenan Sipahi 26 Mayıs 1995 yılında Priştine’de dünyaya geldi. Basketbol kariyerine Tofaş altyapısında başladı. 2010-13 yıllarında Bursada forma giyen ünlü basketbolcu,2013 yılında Fenerbahçe’de 2015 yılında Pınar Karşıyaka’da 2016 yılında da Beşiktaş’ın kadrosunda yer aldı.

Türk basketbolunun önemli oyun kurucularından olan Kenan Sipahi 2019-20 sezonunda forma İspanyol ekibi Real Betis’de forma giydi. Türkiye’ye döndükten sonra Fenerbahçe Beko’nun kadrosuna dahil olan basketbolcu, 2021 yaz sezonunda İspanyol takım Casademont Zaragoza’ya imza attı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.