Deep Blue Club

Kendi Botoks Maskenizi Yapmak İster Misiniz?

Botoks daha genç görünmek isteyen birçok insanın yaptırmak istediği bir uygulamadır.Botoks ile cildinizdeki kırışıklıklardan ve çizgilerinizden kurtulabilirsiniz.Ancak botoksa para vermek istemiyorsanız kendiniz de botoks maskesi yapabilirsiniz.

botoks yaptırmamış bir kadın

Doğal Botoks Maskesi Nasıl Yapılır?

Doğal yollarla da yüzünüze botoks etkisi verebilirsiniz.Bunun için bir yumurtanın sarısı,bir tatlı kaşığı süt ve limon suyu,bir tatlı kaşığı bal ve biraz tuzu karıştırarak bir karışım elde edin.Bu karışımı on dakikada bir tekrarlamak üzere üç defa yüzünüze uygulayın.Sonrasında yüzünüzü ılık suyla yıkayın.Düzenli uyguladığınızda farkı siz de göreceksiniz.

İkinci bir botoks maskesi olarak da bir domatesin kabuğunu soyun.Domatesi ezin ve içerisine biraz zeytinyağı ekleyerek maskeyi yüzünüze uygulayın.Yüzünüz gerilecek ve botoks etkisini göreceksiniz.

botoks yaptıran bir kadın

Üçüncü botoks maskemiz de çok kolay ve etkili bir maskedir.Bir adet yaş mayayı süt ile biraz yumuşatın ve yüzünüze sürün.Maya yüzünüzde kuruduğunda yüzünüzü yıkayın.Cildinizin gerildiğini göreceksiniz.

Dördüncü botoks maskemiz de diğerleri gibi evde kolayca bulabileceğiniz malzemelerle yapılıyor.Bir tatlı kaşığı bal,bir fincan yoğurt ve yarım muzu karıştırarak maskenizi oluşturun ve yüzünüze uygulayın.

Bir sonraki botoks maskemiz ise Suna Dumankaya’nın botoks maskesi olan bir karışımdır.bir kaşık bal,yoğurt ve kakaoyu karıştırın ve yüzünüze uygulayın.Dekolte bölgenize de uygulayabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.