Kendine Ne Yaptın Yıldız?

Son güncelleme:

 

Şarkılarıyla gündemden düşmeyen Yıldız Tilbe, sözleriyle de sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden birisi. Yeni imajıyla da herkesin dikkatini yeniden çekmeyi başaran Tilbe, son haliyle oldukça mutlu gözüküyor. Geçtiğimiz günlerde saçlarını kısacık kestirmiş olan Yıldız Tilbe, görüntüsünü de sosyal medya üzerinden paylaştı. Sevenlerinin de genel olarak Tilbe’nin son haline oldukça şaşırdığını yaptıkları yorumlar üzerinden gördük. Genel kanıda da Tilbe’ye her şeyin yakışacağını ve yeni saç stilinin onu daha farklı gösterdiğini de belirten sosyal medya kullanıcıları, yeni stiliyle birlikte yeni bir albümün gelip gelmediğini de merak ettiklerini belirttiler.

Yıldız Tilbe yeni imajıyla herkesi şaşırtsa da kendi halinden oldukça memnun. Paylaşımının altına ‘’Saçlarımı yonttum sayılır. Hiç boya kalmadı. Siyahıyla beyazıyla orijinal. ‘Müslüm filmini izliyorum.’’, yazdı. Pek çok ödüle de sahip olan sanatçı en son 2018 yılında çıkarmış olduğu albümle sevenlerini mutlu etmişti.

Tilbe daha önceki yıllarda farklı imajları da denemişti. Farklılıktan yana olduğunu ve kendisini bu şekilde daha çok sevdiğini her zaman söyleyen Tilbe, son dönemlerde daha sade halleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor. Saçlarını her sene farklı bir renge boyayan Tilbe’nin 2020 yılında boya kullanmadığı da yeni imajıyla birlikte görülmekte. Tilbe severlerin genel olarak yazdıkları yorumlarla birlikte yeni albüm çıkarmasını istediklerini de sosyal medya üzerinden görüntüleyebiliyoruz. Bakalım bir sonraki tarzı nasıl olacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.