Kendine Özgü, Başarılı Bir Girişimci: Zeruj!

Son güncelleme:

Muhafazakar giyimin liderlerinden biri olan Zehra Özkaymaz, emek vererek ulaştığı başarılar ile bu alanda bir farkındalık yarattı. Sosyal medyadan da birçok insana ulaşarak renkli hayatının inceliklerini izlediğimiz Zehra Özkaymaz, Zeruj ismi ile sosyal medya platformlarında bu pandemi günlerinde hayatımıza eğlence katıyor. Peki muhafazakar giyimdeki önderliği, benzersiz festivalleri ile kendine özgü, başarılı bir girişimci olan Zeruj kimdir?

Zehra Özkaymaz, Zeruj festivallerinin sahibi, başarılı bir girişimci.

‘The Bacikolar’ Sıkıntınızı Alıp Götürecek.

Yer aldığı her projede adından övgü ile söz ettiren Zehra Özkaymaz, muhafazakar giyim dendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri. Başarılı bir girişimci olan Zehra Özkaymaz, sosyal medyadaki paylaşımları ile de renkli kişiliğini gözler önüne seriyor. Bir muhafazakar giyim bloggerı olan Zehra Özkaymaz, bu alanda büyük başarılar kazanan isimlerden biri. Zehra Özkaymaz’ın İnstagram ve YouTube’da da geniş bir takipçi ve izleyici kitlesi bulunuyor. YouTube’da ‘The Bacikolar‘ kanalında birbirinden eğlenceli ve yararlı videolar yayınlayan Zehra Özkaymaz, dört yıldır binlerce YouTube izleyicisine eğlenceli ve kaliteli vakit sunuyor. Takipçileri ile tanışma videosu olan bir video ile bu platforma giriş yapan Zehra Özkaymaz, “Yeni kanalımızda neler var neler… Hepsi bu videoda!” diyerek renkli videolarına bir başlangıç yaptı. Daha sonra birçok kişi tarafından izlenen videolara imza atan Zehra Özkaymaz, ‘Kendimi Şımarttım – Alışverişe Çıktım’ diyerek “Arada kendimi şımartmayı, mağaza mağaza gezmeyi seviyorum. Böylelikle festivallerde giyeceğim özel şeylerde bulabiliyorum. Bunları sizinle paylaşmak istedim. Kanalıma abone olmayı, yorumlarınızla bana destek olmayı unutmayın çocuklar!” açıklaması ile eğlenceli videolarına devam etti. Bu tarz renkli videoların ardından bir parodi serisine başlayan Zehra Özkaymaz, ‘Gelin Evi’ başlıklı parodiler ile izleyicileri gülmekten kırıp geçirdi. Zehra Özkaymak, kahkaha dolu birinci bölümde, İnstagram’ın en sevilenleri yeni gelin olursa ne olur konulu bir video çekti. Gelin Evi konulu pazrodi videoları, Toplamda iki bölüm sürdü ve izleyiciler tarafından çok beğenildi.

Zehra Özkaymaz, YouTube’da The Bacikolar adlı kanalda takipçileri ile buluşuyor.

The Bacikolar, ‘Kutuda Ne Var?’ Adlı Yeni Videosu ile YouTube’da!

Her konudan ve konseptden derlenmiş birbirinden eğlenceli videoların olduğu The Bacikolar kanalında, ‘The Girls vs. The Adamlar’ isimli eğlenceli bir klip de bulunuyor. Türkiye’nin lider alışveriş merkezlerinden birine sahip olan Zehra Özkaymaz, ‘Zeruj Ana Haber’ başlıklı YouTube videosunda takipçilerine sevindirici bir haberi sundu. “Zeruj Ana Haber bülteninden herkese merhaba. Türkiye’nin lider alışveriş festivalinde neler oluyor, tüm gelişmeler bu haber yayınında. Videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın lütfen. Zeruj Shopping Fest 12-13-14 Ocak’ta Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde” diyerek festivalin müjdesini takipçileri ile paylaşmıştı. Zehra Özkaymaz, bu festival ile Türkiye’nin en büyük tesettür giyim festivallerinden birini gerçekleştirmiş oldu. YouTube’daki videolarına hızla devam eden Zehra Özkaymaz, ‘Spoiler Guys – 101 Giriş’, ‘Mandalina Çekirdek – Efsane Geri Döndü’, ‘Spoiler Guys – 102 Giriş’, ‘Zeruj Doğum Günü / Ferit Burhan ile Film Gibi’, ‘Zeruj Çekiliş Sonuçları’ ve ‘Lezzet Avcıları’ ile her kesime hitap eden videolar yayınladı. Buradaki videolarına uzun bir ara veren başarılı girişimci, bir hafta önce bir video daha yayınlayarak YouTube izleyicilerini mutlu etti. Zehra Özkaymaz, YouTube’daki The Bacikolar kanalına, ‘Kutuda Ne Var?’ videosu ile geri döndü.

Zehra Özkaymaz, girişimcilik örnekleri ile Türk kadınlarına umut oluyor.

Zehra Özkaymaz, Türkiye’de Girişimci Kadınlara Örnek Olarak Büyük Başarılara İmza Attı.

Sosyal medyada Zeruj takma adı ile tanıdığımız Zehra Özkaymaz, 1980 yılında dünyaya gözlerini açtı. Akademik kariyerini yabancı dil üzerine gerçekleştiren Zehra ÖZkaymaz, İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden başarı ile mezun oldu. Kariyer serüvenine turizm sektöründe başlamayı tercih eden başarılı girişimci Zehra Özkaymaz, bu sektörde bulunurken aynı zamanda sosyal medya hesabında bulunan takipçilerine de eğlenceli paylaşımlar yapmaya başladı. İlk paylaşımları kuzeni ile gerçekleşen Zehra Özkaymaz, böylece sosyal medyada sevilen bir isim haline geldi. İki çocuğa sahip olan başarılı girişimci Zehra Özkaymaz, sorumluluk sahibi bir anne ve bir iş kadını olması sebebi ile Türkiye’deki birçok ev ve iş kadınına ışık oldu. Bunu en çok sosyal medya aracılığı ile gerçekleştiren Zehra Özkaymaz’ın, bu platform üzerinden Türk kadınlarına sağladığı yarar ise paha biçilemez. Özellikle muhafazakar ev ya da iş kadınlarına ulaşan Zehra Özkaymaz, birçok alanda bütün kadınlar için önemli bir yere sahip oldu. Efsane haline gelen giyim festivalleri, kermesleri ve organizasyonları ile Zehra Özkaymaz, gösterdiği girişimcilik başarısı ile büyük projelere imza attı ve binlerce insanın bir arada olmasını sağlayarak manevi bir iyilikte bulundu.

Zehra Özkaymaz, kadın kadına dayanışma ilkesine değer veriyor.

Kadın Kadına Dayanışma İlkesine Değer Vererek Gelişti.

İş hayatında sağladığı başarılar ile tüm kadınlar tarafından örnek olarak gösterilen Zehra Özkaymaz, emek vererek başlattığı işini giderek büyüterek birçok insana ulaştı. Bir sene içerisinde yüzlerce farklı tasarımcı ile tesettür alanında giderek büyüyen bir isim haline gelen Zehra Özkaymaz, bu vesile ile tesettür giyim alanında bir önder haline geldi. Türkiye’de büyüttüğü tesettür giyimde uluslararsı alanda da başarı sağlayan başarılı girişimci Zehra Özkaymaz, Arap ve Ortadoğu ülkeleri ile de işbirliğinde bulunarak Türk Bayrağını kaliteli işler ile Türkiye dışına taşıdı. Kadın Kadına dayanışma ilkesine değer vererek bu sektörde ilerlediğini belirten Zehra Özkaymaz, birçok kadın için umut ışığı olarak dayanışmayı sonuna kadar sürdürdü ve halen sürdürmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Düzenlediği festivaller ile de bu dayanışma örneklerini sergileyen Zehra Özkaymaz, kadınların omzundaki yüklere yardımcı olmak adına, bu festivalleri destek niteliğinde düzenlediğini belirtiyor. Özellikle çocuklu kadınlar için öne çıkardığı seçenekler ile dikkat çeken başarılı girişimci Zehra Özkaymaz, festivallerde bu çocuklu anneler için oyun alanları oluşturmayı da ihmal etmiyor. Büyük bir vizyon ve misyona sahip olan Zehra Özkaymaz, “Globalleşen ve internetin hakim olduğu dünyada ev hanımlarını, gençleri ve çocukları ortak keyifli vakit geçirme adresinde buluşturmak” sözleri ile bir girişimcilik örneği sergiliyor.

Zehra Özkaymaz, binlerce kadın için kolaylık sağlayacak projelerde bulunuyor.

Sevgi, Hoşgörü, Kardeşlik, Renk ve Kadın; Hepsi Zeruj’da Birleşiyor.

Zehra Özkaymaz, bilindiği gibi sosyal medya üzerinden de çok sevilen ve örnek olarak gösterilen bir kişilik. Bu kişiliğine uygun olarak ‘Zeruj’ takma ismini kullanan ve festivallerine de bu ismi veren Zehra Özkaymaz’ın kullandığı bu takma isim, ‘sevgi, hoşgörü, kardeşlik, renk ve kadın’ anlamlarını taşıyor. Zehra Özkaymaz, İnstagram’da da bu isim ile takipçilerine ulaşıyor. Kendisini organizatör bir anne olarak tanımlayan başarılı girişimci, Türkiye’deki ilk Muhafazakar Giyim Festivali’ni düzenleyerek büyük bir adım attı. Bu festivaller ile adından sıkça söz ettiren Zehra Özkaymaz, düzenlediği diğer organizasyonlar ile de başta kadınlar olmak üzere binlerce kişi tarafından övgülere layık görüldü. Bir yıl içerisinde dört etkinlik ile durmadan binlerce insana ulaşan başarılı girişimci, oluşturduğu bu tesettür giyim sektörünü Ortadoğu’da bir moda merkezi yapmayı amaçlıyor. Zehra Özkaymaz, düzenlediği bu eşsiz festivaller ile Türkiye’deki birçok kadının hayatında farkındalık yaratıyor ve böylece birçok ev kadınını iş dünyasına kazandırmış oluyor. Türkiye’de kadının gücü hakkında birçok kadına örnek olan Zehra Özkaymaz, eşlerinin de kadınlara destek olması konusunda erkeklere seslenerek, yetenekli ev kadınlarını öne çıkmasına destek oluyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.