Kendini Doğaya Adayan Güzel Oyuncu Beste Kökdemir, Ruhunu Dinlendiriyor

Ekranlarda en son Her Yerde Sen dizisinin güzel ve başarılı iş kadını olarak karşımıza çıkan güzel oyuncu Beste Kökdemir, kendini doğaya adadı. Yeşille ve hayvanları ile baş başa olan güzel oyuncu doğada ruhunu dinlendiriyor, keyifli vakit geçiriyor.

Beste Kökdemir başarılı oyunculuğu dışında yapmış olduğu spor ve doğaya olan ilgisi ile de tanınıyor. Güzel oyuncu, oyunculuğunda olduğu gibi boks konusunda da oldukça başarılı. Kendi ile vakit geçirmeyi seven güzel oyuncu, vaktinin pek çok kısmını kişisel gelişim aktiviteleri ile değerlendiriyor. Beste Kökdemir, setinin olmadığı zamanlarda ruhunu dans ile motive ediyor. Şimdiye kadar modern dans, Latin dansları, hiphop, high heels ve burlesque kurslarına gitmiş olan güzel oyuncu, yeni danslar öğrenmeye de hevesli durumda.

Sporu günlük hayatının bir parçası, yaşam tarzı olarak benimseyen güzel oyuncu Beste Kökdemir, fit fiziği ve parlak cildi, doğal güzelliği ile de takipçilerinin, sevenlerinin beğenisini kazanıyor. Beslenmesine de çokça dikkat eden başarılı oyuncu Beste Kökdemir, beyaz un ve pirinç tüketmiyor.  Süt ürünleri de kısıtlı miktarda tüketiyor.  Sağlıklı yağlar kullandığını söyleyen güzel oyuncu, her öğününde sebzeleri bir arada yemeye çalışıyor.

Çocukluk döneminden itibaren oyuncu olmayı hayal eden Beste Kökdemir’in bu basamakları tırmanmasındaki ilk projesi 2012 yılında rol aldığı ‘Çıplak Gerçek’ dizisi oldu. Güzel oyuncunun yıldızı ise Tatlı Küçük Yalancılar’ dizisinde canlandırdığı ‘Açelya’ karakteri ile parladı. Başarılı oyuncu Beste Kökdemir, bu dizideki oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekti.

Doğal ve kendi gibi olmayı seven güzel oyuncu Beste Kökdemir, duygusal olduğu kadar savaşçı da bir karaktere sahip. Kolay pes etmeyen, hakkını sonuna kadar taşıyan başarılı oyuncu, şöhret olmanın kendisi için çok çok önemli olmadığını, küçük çocukların kendisi ile fotoğraf çektirmesinin onu mutlu ettiğini söylüyor.

“Aşk Yaşam Kalitemi Ve Üretkenliğimi Artırıyor”

Aşkı hayattaki en güzel şey olarak yorumlayan güzel oyuncu aşk hakkında düşüncelerini şu cümlelerle anlatıyor; “ Aşk benim için çok verimli bir duygu. Deneyimlerim ne tarzda gelişirse gelişsin, aşka küsmek gibi saçma bir girişimde bulunmam. Aşk yaşam kalitemi ve üretkenliğimi artırıyor. Ben bağımlılığa pek inanmam. Bağlılık ise çok derinden yakalanan bir duygu. Bu yüzden bunu hissettiğimde önce kalbime beni yarı yolda bırakmadığı için, bilgelikle bağ kurabildiği için teşekkür ediyorum. Sonra bırakıyorum gidişatı da. İlla bir ilişki, sürekli yanımda olan bir adam olması gerekmiyor. Bu duyguyu taşımak benim için çok yeterli.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.