Kerem Aktürkoğlu’na Talip Çıktı!

Sarı-kırmızılı takımda ara dönem transfer hareketliliği şimdiden başladı. Hem takıma gelecek hem de takımdan gidecek isimlerin yavaş yavaş belli olduğu bu dönemde Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Kerem Aktürkoğlu’na transfer teklifi geldi!

talip çıktı!

Süper Lig’in 8. haftasında Galatasaray, deplasmanda Çaykur Rizespor’u 3-2 mağlup ederek ligde 14 puana ulaştı! Milli araya motive olmuş şekilde giren Galatasaray transfer çalışmalarna şimdiden başladı! Hem takıma gelecek hem de takımdan gidecek isimlerin yavaş yavaş belli olduğu bu dönemde Galatasaray’ın başarılı oyuncusuna talip çıktı!

Finansal açıdan transfer sürecinde temkinli ilerleyen sarı-kırmızılı takıma flaş bir transfer teklifi geldi! Galatasaray’ın 22 yaşındaki yıldız oyuncusu Kerem Aktürkoğlu’na Almanya Ligi takımlarından Wolfsburg talip! Güncel piyasa deperi 3.5 milyon Euro olan Kerem Aktürkoğlu için resmi girişimlere başlandı. 2024 yılına kadar sarı-kırmızılı takım ile sözleşmesi bulunan Kerem Aktürkoğlu için Galatasaray’ın kapıları 10 milyon Euro’dan açtığı söyleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.