Keşfe Hazır Mısınız? Google Earth ile Dünyayı Keşfedin

Google Earth yeni bir dünya görüşü kazanmanıza neden oluyor. Google‘ın dünyaya sağladığı bir diğer büyük hizmet de Google Earth olarak karşımızda. Google Earth sayesinde istediğiniz yeri canlı canlı görme hissiyle gezmeye hazır mısınız?

Yazılım ilk olarak duyurulmaya başlandığında karşı çıkılmıştı. Rus Gizli Servisi, terörist saldırılarının kolaylaşacağını söyleyerek yazılıma olusuz yorumlarda bulundu. Ancak Google güvenliği sağlayarak bu ve bunun gibi durumlara çözüm buldu. Bir kaç sene öncesine ait görüntülerin yüklenmesi sonucunda ortada sorun kalmadı.

Ne İşe Yarıyor Bu Google Earth?

Peki Google Earth nedir?

Dünyayı gezmek istiyorsunuz ama dünyayı gezmek için gerekli koşullara sahip değilsiniz. Bu durumda umutsuzluğa kapılmayın. Google Earth dünyayı size getiriyor..

Bir yere gideceksiniz ve etrafında neler var merak ediyorsunuz. Bu durumda Google Earth ile bu bölgeyi inceleyebilirsiniz.

Google Earth ile gitmek istediğiniz yeri gezme fırsatınız bulunuyor. Tüm detaylarıyla 3D görüntüler karşınıza çıkacak ve siz orada gibi hissedeceksiniz.

Coğrafi keşfinizi gerçekleştirirken hem her yeri görebiliyor hem de nasıl gidileceği konusunda bilgi alabiliyorsunuz.

Mesafenin ne kadar olduğu ve ne kadar zamanda ulaşacağınız detaylarını dahi bu platform sizlere sunacak.

Google Earth 3D Görüntüleri Nasıldır?

Google Earth 3D görüntü nedir? Google Earth 3D görüntüler nasıldır? Google Earth ile görmek istediğiniz yeri belirlemeniz sonrasında gökyüzünü, okyanusları, tarihi mekanları, işletmeleri, sokakları, caddeleri, evleri ve arabaları görebileceksiniz. Dünya üzerinde ne varsa bu görüntüler size onları sunacak.

Çağımızın en etkili araçlarından biri olan Google Earth gitmek istediğiniz yeri size getirmeye hazır.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.