Keskin ve Çekici Hatlarıyla Elantra

Yeni Elantra meydan okuyucu kasasıyla bizlerle. İç ve dış dizaynıyla dikkat çeken Elantra iddiasını koruyor. Hepimizin alıştığı çerçeveler dışında bambaşka bir bakış açısı sunuyor. Başına geçtiğin an ruhun derinliklerine işliyor. 1.6 MPI motor özelliğiyle benzinli olarak Türkiye piyasasına satışa çıkarıldı.

2021 Elantra Fiyatları

Fiyat aralığı 200 bin TL sedan segmetinde satışa başlayan Elantra donanımlarıyla oldukça dikkat çekmekte.

Keskin ve Çekici

Elentra Donanım Seçenekleri

9 farklı dış tasarım rengi ve 3 farklı jant seçeneği ile satın alınabiliyor. Style, Smart, Elite ve Elite Plus olarak 4 farklı donanım seçeneği ile bizlerle.

Eşsiz Tasarımıyla Elantra Paketleri

Hyundai Elantra

Elantra Style paketinde ; 15 inç jantlar, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, halojen gündüz sürüş ve ön farlar, kumaş koltuklar, hız sabitleyici, arka park sensörlü, manuel klima, 6 hoparlör ve 4.2 inç renkli gösterge ekranı ile bizlere yeniliği gösteriyor.

Yenilikçi ve Sportif

Elantra Smart paketinde; 16 inç alaşım jantlar, yan aynalar üzerinde sinyal lambaları, otomatik katlanır yan aynalar, akıllı bagaj kapağı, anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, geri dönüş kamerası, deri direksiyon simidi ve vites topuzu,8 inç dokunmatik ekranlı bilgi eğlence sistemi, Apple CarPlay ve Android Auto desteği bulunmakta.

Elantra Elite paketinde; 17 inçlik alaşım jantlar, krom ön ızgara çerçevesi, LED arka stoplar, LED gündüz sürüş ve ön farlar, çift yönlü açılır sunroof, çamurluk parçalıkları, akıllı hız sabitleyici, yağmur sensörü, elektrikli park freni, elektronik çift bölgeli klima., elektrikli park freni, 10.25 inç renkli gösterge ekranı, kablosuz telefon şarj sistemi, şerit takip ve şeritte kalma asistanı, sürücü dikkat uyarısı, ön çarpışma engelleme asistanı bulunmakta.

4 Donanım Özellikli

Elanta Elite Plus paketinde; deri koltuklar, 10.25 inç dokunmatik ekranlı bilgi eğlence sistemi, ambiyans aydınlatma ve BOSE premium ses sistemi ile bizlerle.

Hyndai Elantra yenilikçi, keskin, aynı zamanda sportif tasarımıyla oldukça etkileyici. Elantra Özellikleri bakımından 2021’in en iyi arabalarından olan Elantra tavrını net bir şekilde koyuyor.

Peugeot 208

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.