Kış Tatili Tavsiyeleri

Son güncelleme:

Kış turizmi için tavsiyeler; öncelikle artık alternatifi çoğalan ve tatillerinde yaz tatili kadar olmasa uzun ve arada bizi dinlendirmeye yönelik olduğu bir dönem.

Kış turizmi deyince akla gelen kayak merkezleri olmaktadır. Ülkemiz bu konuda şanslı bir bölgede yer almakta ancak bizler belli bölgelerde kayak turizmi gelişmiş olduğunu görmekteyiz. Bu kayak merkezleri dışında Kışın uygun fiyatlı tatil rotalarınızı oluşturacak farklı alternatiflerde bulunmakta.

 

1) Kayak Merkezleri

– Davraz- Isparta

-Kartalkaya – Bolu

– Saklıkent – Antalya

– Zigana- Gümüşhane

Çok tercih edilen Uludağ, Erciyes gibi tatil beldelerine ek size uygun fiyatlı farklı alternatiflerinde içinde barındıran merkezlerdir.

2.Bungalov

Son zamanların en çok tercih edilen doğal manzaraların tam ortasına yerleştirilmiş doğa ile iç içe vakit geçirmenize yardımcı aynı zamanda da sizi dinlendirmeye ve şehrin bütün yoğunluğundan uzaklaştırmaya bireysel tatil yapmanıza olanak sağlıyor.

Alternatif tatil olarak Bungalov evlerde tatil rotalarının başında Karadeniz yaylaları gelmektedir. Gito yaylası bungalov Ayder yaylası bungalov gibi bir çok imkan ve karlar için de mükemmel bir tatil sunmakta .Ayrıca Sakarya bölgesinde ve Sapanca da bulunan Bungalovlar da doğa esintili tatiller yapabilirsiniz. Gito yaylasın’a birçok turist gidiyor sizde mutlaka gidin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.