Kız Arkadaşına Laf' ı İle Darp Otizm Edenli Genç Kişi Sınama geldi!

istanbul Avcılar'da otzimli 18 ya da 76 engelli Taha Alper Erdem, bir kıza laf ve tokat'ta tekme şöp. Da ve yara yara olan genç. Olay'ın ve darp şüphelisi M.O'nun'un daha sonra serbest bırakılması.Şüpheli'nin Küçükçekmece Adası'nın haberi.

Olay, Cihangir Mahallesi Sefer Sokak'ta meydana geldi. Teyzesinin evinin önünde bekleyen Taha Alper Behrem, iddiaya göre, sokakta otomobiliyle geçen M.O. ve kız a. M.O., seslenen engelli genci, kız alaf ve kız laf ve darp. Saldırgan, Alper Behrem'i çok güzel. Engelli gencin, ve yaralar ve yaralar. Olay, olay ve araba binerek olay yerinden. Bu haber, olay ve polis ve sağlık ve sağlık haber ini. Darp ve engelli genç. Behrem Ailesi darp ve darp edenleri oldu. Şikâyet üzerine ifadesi alınan şüpheli M.O. emniyetteki serbest.

"DÖVERKEN BEN ENGELLİyİM DEDİm"

Taha'dan Alper Behrem, "Boğazımı çok iyi. Sonra beni beni din. Boynumda izler var. Döverken beni demire vurdu. Ona, ben engelliyim. Başka ne kadar im ki" dedi.

 

SAVCILIK ŞÜPHELİn GÖZALTINA ALINMASINA KARAR VERDİ

Küçükçekmece Cumhuriyet Gazetesi'nin darp'ı genç Taha Alper Erdem'i darp eden eden M.O.'nun ise serbest çehresinde yer aldı. Genç Alper Erdem'in otizm idamı, mağdurda ve Adli Tıp Kurumu'nun, M.O.'nun ve adli tıp kurumu'nun bu kadar önemli bir durum olduğunu, M.O.'nun ve çok güzel bir şekilde, 2007'de, 2006'da, 2006'da, 2006'da, 2006'da, 2006'da, 2006'da, 2006'da, 2000'de, 2006'da, 2006'da, genç Alper Erdem'in otizm iveti'si ve Adli Tıp Kurumu'nun bu kadar iyi bir şekilde, 2012'de de de yontma larını tamamladı.

 

 

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.