Kızıl Güzel Eda Şölenci, Kendine Özgü Tarzı İle Instagram’ı Sallıyor

Güzel oyuncu Eda Şölenci, oyunculuk kariyerinin yanı sıra Sosyal medya hesabında yayınladığı hikayeler ve postları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Güzel oyuncu, Instagram hesabında gittiği mekanları, tarihi yerleri, davetleri, kendi sanatsal çekimlerini, sevdiği sözler ve film sahnelerini sevenleriyle paylaşıyor.

Eda Şölenci’nin özellikle Instagram’daki doğal ve kendine has postları takipçileri tarafından büyük beğeni topluyor. Şölenci, güzelliği ve eğlenceli halleri ile popüler güzeller arasında yer alıyor. Güzel oyuncu, kendi postlarına yer verdiği kadar arkadaşları ile geçirdiği eğleneli anları da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

“Ben Güzelliğe Aşık Biriyim”

Güzel oyuncunun Instagram’da paylaştığı hikayelerde en çok dikkat çeken ise kullandığı çekim açıları, renkler ve bunu bir sanat eseri gibi bir araya getirmesi. Kızıl güzel Eda Şölenci, bu postlarına dair şunları söylüyor; “ Ben güzelliğe aşık biriyim. Etrafımda güzeli görmek her zaman bana iyi hissettirir. Güzel film, güzel fotoğraf, güzel şehir, güzel kitap, güzel söz, güzel renk, güzel duygu, güzel koku, güzel an, güzel his ve doğa! O yüzden benim hayatım yapabildiğimce gezmeye, görmeye, yaşamaya, deneyimlemeye odaklı. Ve bunları kendi yarattığım alan olarak hissettiğim Instagram’da paylaşmaktan oldukça zevk alıyorum. Hesabım benim için gittiğim, yaptığım, okuduğum, izlediğim şeyleri paylaşmaktan keyif aldığım bir anı defteri.”

İlk oyunculuk deneyimini Güneşin Kızları adlı dizi ile gerçekleştiren Eda Şölenci, Adı Efsane, Aslan Ailem, Aşk Ağlatır gibi dizilerde rol aldı. Boğaziçi Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu Eda Şölenci, Adı Efsane dizisinde canlandırdığı Çiler karakteri ile tanınmaya başladı.

“Oyunculuk, Birden Fazla Hayat Yaşamak”

Oyunculuğu severek yapan Eda Şölenci, oyunculuk hakkında hissettiklerini şöyle aktarıyor; “ Oyunculuk, sürekli bir keşif hali. Okumayı, izlemeyi, gözlemlemeyi, araştırmayı, yenilenmeyi, geliştirmeyi bırakamazsınız. Durursanız yanarsınız. “Ben artık oldum,” diye bir şey yok. En önemlisi de psikoloji. Düşünsenize, mutsuzluktan ölüyorsunuz ama önünüzde gülmekten yerlere yığıldığınız bir sahne var… En sevdiğim kısmıysa kendimi başka karakterler üzerinden deneyimlemek. Tabiri caizse birden fazla hayat yaşamak. Şu an bunu yapabildiğim için çok şanslı hissediyorum.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.