Reklam Ver

Klasikten Sıkılanlar İçin Birbirinden Farklı Kore Dizisi

Strong Woman Do Bong Soon

Strong Woman Do Bong Soon dizisinde, diğer insanlardan daha güçlü olan kadın karakter, sahip olduğu bu olağanüstü güce dikkat etmeden dokunduğu bir şeyin kırılmasına sebep olmaktadır.

Tomorrow, With You

Dizide, bir zaman gezgini Yoo So-Joon ve onun eşi Song Ma-Rin’in arasındaki aşkı konu almaktadır. So-Joon gelecekte perişan bir halde yaşadığını görür ve bu kötü geleceği değiştirebilmek için Ma-Rin’i sevmediği halde onunla evlenir.

Peki, bu onun mutsuz geleceğini değiştirebilecek mi yoksa her şey daha karmaşık bir hal mi alacak? İzleyin ve görün! 🙂

The Master’s Sun

The Master’s Sun dizisi, hayaletleri görme yeteneğine sahip Kong-Sil’in etrafında dönmektedir. Kong-Sil geçirdiği bir kaza sonrasında uzun süre komada kalır ve uyandığında ise hayaletleri görmeye başlar. Her yerde ve birden karşısına çıkan hayaletler yüzünden normal bir hayat yaşayamayan Kong-Sil, bir gün karşılaştığı Joong-Won adında bir adama dokunduğunda hayaletlerin ortadan kaybolduğunu fark eder. Artık karakterimiz, Joong-Won’un peşini bırakmaz.

 

 The Game: Towards Zero

Dizide, kahin olan karakter Kim Tae-Pyung, birisinin gözlerinin içine baktığı zaman o kişinin ölüm anını görebilmektedir. İyi bir görünüme sahip, akıllı ve zengin birisidir. İnsanların ölüm anını görmesine rağmen parlak bir kişiliğe sahiptir. Lakin günün birinde ölümünü göremediği birisi ile tanışır. Bu kişi ise bir dedektif olan Joon-Young karakteridir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.