Köklü Finans Şirketi: CNA Financial Corporation

Son güncelleme:

CNA Financial Corporation, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir finans şirketidir. Ana yan kuruluşu Continental Casualty Company (CCC) 1897’de kurulmuştur. Şu anki ana şirket olan CNA ise 1967’de kurulmuştur. CNA, 2018 itibariyle Amerika Birleşik Devletlerinin yedinci en büyük ticari sigortacısıdır.

CNA ABD, Kanada, Avrupa ve Asya’daki işletmeler ve profesyoneller için geniş bir özel mülk ve kaza sigortası ürün, hizmetleri yelpazesi sunmaktadır.

CNA, 120 yıllık deneyime sahiptir.

Özel Okullar İçin Sigorta

Kolej ve lise kampüslerindeki riskler yeni boyutlara ulaştı ve sağlam bir eğitim vermek, sayısız sorumluluğunuzun yalnızca ilk noktasıdır. İster fiziksel mülk, ister teknolojik riskler, finansal güvenlik, ister öğrencilerin ve öğretim üyelerinin güvenliği ve itibarı olsun, eğitim kurumları şimdi her zamankinden daha fazla zorlukla karşı karşıya. Çalışanları ve öğrencileri yönetirken karşılaştığınız riskleri ele almak için teminata ihtiyacınız olduğunda, eğitim kurumlarının sigorta ihtiyaçlarını destekleme deneyimi olan bir kariyere ihtiyacınız vardır.

CNA, varlığı boyunca çeşitli yenilikçi sigorta ürünlerini piyasaya sürmüştür.

CNA’nın Risk Kontrolü uzmanları, kampüsünüzü korumaya yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışır. Özel kolejler, üniversiteler ve ortaokullar için bir dizi özel sigorta çözümleri sunar ve riske maruz kalmanızı en aza indirmenize ve potansiyel olarak maliyetleri azaltmanıza yardımcı olmak için kapsamınızı risk yönetimi programları, sınıfları ve çevrimiçi kaynaklarla tamamlar.

İşletme Sigortasının Temelleri

Risklerinizi ve en büyük zorluklarınızı ele alan doğru teminatları belirlemek önemlidir. Riski önlemek ve kontrol etmek, uygun şekilde kapsanmak kadar önemli olabilir. CNA Risk Control, kârınızı artırmanıza yardımcı olmak için yönetim hesap verebilirliğine, maliyet etkenlerine ve iş çözümlerine odaklanan geniş bir hizmet yelpazesi sunar.

Şirketin 2016’daki toplam öz sermayesi 11,969 milyar ABD dolarıdır.


Ticari Genel Sorumluluk

Herhangi bir işletmeyi yürütmek, kendine özgü risklerle birlikte gelirken, işletmenizin karşılaşabileceği en büyük zorluklardan bazıları genellikle en yaygın olanlardır. Günlük iş faaliyetlerinizin bir sonucu olarak meydana gelebilecek yaralanma veya mal hasarına karşı kuruluşunuzu sigortalamanız gerekir.

CNA’nın Ticari Genel Sorumluluk sigortası, işletmenin binasında kayma, gezinti, düşme veya mülk hasarı gibi olayları ele alan teminatlar sağlar. Ayrıca, yasal olarak üçüncü şahıslara tazminat olarak ödemek zorunda kalabileceğiniz miktarlar da sağlar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.